yandex

رپورتاژ آگهی و تاثیر آن در خدمات سئو سایت

رپورتاژ آگهی و تاثیر آن در خدمات سئو سایت

رپورتاژ آگهی و تاثیر آن در خدمات سئو سایت

دوستان در این مقاله قصد دارم درباره اینکه رپورتاژ آگهی چیست، تعرفه رپورتاژ آگهی چگونه است، رپورتاژ آگهی و تاثیر آن بر روی خدمات سئو سایت و بهینه سازی وب سایت و طراحی سایت چیست؟؟؟؟، رپورتاژ سایت های خبری و خرید رپورتاژ خبری چگونه است، توضیحاتی را بیان کنم.

رپورتاژ آگهی و تاثیر آن برروی خدمات سئو و بهینه سازی سایت در واقع نوعی متن برای معرفی خدمات و محصولات است. هدف این متن تبلیغات است اما باید به گونه ای بیان شود که خواننده متوجه این موضوع نشود.

رپورتاژ آگهی و تاثیر آن برروی خدمات سئو و بهینه سازی سایت با یک استراتژی تولید محتوا حرفه ای، یکی از به روزترین روش های برند سازی و بازاریابی است و می تواند تاثیر مثبتی بر خدمات سئو سایت داشته باشد. رپورتاژ آگهی یکی از بهترین روش های گرفتن لینک و خدمات سئوسایت است، هنگامی که یک سایت خبر بر روی کلمه ی هدفمند به سایت شما لینک فالو بدهد خوانندگان خبر به سایت شما هدایت و موجب توجه موتورهای جستجوگر به سایت شما می شود، به همین دلیل رپورتاژآگهی و تاثیر آن برروی خدمات سئو و بهینه سازی سایت، روش اصولی برای گرفتن بک لینک است و تاثیر بسیار زیادی بر رتبه ی سایت شما دارد.

 

خدمات سئو سایت

 

رپرتاژ آگهی از واژه ی لاتین Advertisement Reporting به معنی گزارش تبلیغاتی گرفته شده است، رپورتاژ آگهی و تاثیر آن بر روی بهینه سازی وب سایت، در قالب خبر ارائه می شود و نویسنده به شیوه ی بی طرفانه ذهن خواننده را درمورد محصول با برند خاص درگیرمی کند، برای درک بهتر رپورتاژ آگهی و تاثیر آن برروی خدمات سئو و بهینه سازی سایت، یک سایت خبری را تصور کنید، که خبری در مورد تردمیل منتشر کرده است و در پایان خبر پس از بیان نمودن مزایا و معایب استفاده از تردمیل، نام شرکت یا برند شما را به عنوان بهترین فروشگاه تردمیل عنوان می نماید، به همین دلیل رپورتاژ آگهی یک روش هوشمندانه برای هدایت مشتریان و برند سازی می باشد.

سایت های خبری مشهور مانند، ورزش 3، ایسنا، خبرگزاری فارس، شهر خبر، خبر آنلاین، Yjc و غیره مشهورترین و معتبرترین سایت های ریپورتاژ آگهی در ایران هستند که تعرفه رپورتاژ آگهی در هریک از آنها متفاوت است.

به عبارتی، یکسری از وبسایت های معروف و پربازدید، متنی را از طرف شما برای تبلیغ کار شما منتشر می کنند. تبلیغ شما نیز از طریق لینک هایی که داخل متنتان می گذارید انجام می شود و یا از تکنیک های بازاریابی اینترنتی با خدمات سئو سایت استفاده می شود. صاحب وب سایت برای این کار هزینه ای را از شما دریافت می کند. این هزینه بسته به معروفیت سایت، میزان بازدید، رتبه الکسا و اعتباری که سایت نزد گوگل دارد تعیین می شود. 

 

بهینه سازی سایت

 

دوستای گلم با دریافت لینک از سایت های خبری معتبر شاهد رشد بسیار سریع سایت خود خواهید بود، سایت های خبری سایت های قدرمندی هستند.

 

 سایت قدرمتند سایتی است که بازدید کننده بالا، لینک خروجی کم، بک لینک ورودی زیاد داشته باشد و به طور مرتب درحال آپدیت شدن باشد، اکثرسایت های خبری معروف این وِیژگیها را دارا می باشند.

 

رپورتاژآگهی و تاثیر آن برروی خدمات سئو و بهینه سازی سایت، چه کمکی به وب سایت شما می کند؟

رپرتاژ آگهی و تاثیر آن برروی خدمات سئو سایت، خبر تبلیغاتی ایست که به منظور آگهی دادن و اطلاع رسانی از برند بخصوصی از کسب و کار بر روی سایت های خبری و پر بازدید منتشر می شود.

متن آگهی به گونه ای تنظیم می شود که علاوه بر توضیح برند و کسب و کار شما کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کارتان را در بر دارد، که به رتبه سایت شما در موتور جستجو کمک می کند.

بهتر است برای متن رپورتاژ خود از عنوان مناسب و جذاب استفاده کنید، تا مخاطب نسبت به خواندن مقاله شما اشتیاق داشته باشد در ضمن، جملاتی که مقاله خود را با آن شروع می کنید بسیار در جذب مخاطب تاثیر گذار خواهد بود.

دوستای عزیزم سعی کنید مطالبی که در رپورتاژ آگهی و تاثیر آن برروی خدمات سئو سایت خود، درج می کنید صحت داشته و با صداقت باشد تا مخاطب بتواند به شما اعتماد کند. شما با درج کلمات کلیدی و هایپر لینک های مرتبط مخاطب را به سایت خود ارجاع می دهید.

 

رپورتاژآگهی و تاثیر آن برروی خدمات سئو و بهینه سازی سایت

 

با وجود روش های بسیار زیادی که برای تبلیغات آگهی موجود است این روش یکی از روش های موثر با بازدهی بسیار بالا می باشد که با توجه به، فاکتور های رتبه بندی موجود در موتورهای جستجو موجب بهتر شدن سئو سایت شما و بالا رفتن رتبه سایت شما در موتورهای جستجو می شوند و همینطور برای برند شما نیز تبلیغ محسوب می شود.

با ایجاد هایپر لینک و پیوند دادن صفحه رپورتاژ به سایت اصلی خود در سایت های معتبر بواسطه رپورتاژ آگهی و استفاده از کلمات مناسب با کسب و کار، به روند بهبود  بهینه سازی سایت خود کمک می کنید.  

 

مزایا و ویژگی های رپورتاژ آگهی و تاثیر آن برروی بهینه سازی سایت:

 1. رپورتاژ آگهی و تاثیر آن بر روی خدمات سئو و بهینه سازی سایت، همچون مقالات در داخل سایت های تبلیغاتی باقی می ماند، حذف نمی شود و ماندگار و موثر خواهد بود.

 2. رپورتاژ آگهی و تاثیر آن بر روی بهینه سازی سایت، در سایت های خبری پر بازدید نوعی تبلیغ غیر مستقیم است، شما با درج آگهی و مقاله در رابطه با مطلبی مرتبط با کسب و کار خود بصورت غیر مستقیم به تبلیغ می پردازید و مخاطب با توجه به اعتبار سایتی که رپورتاژ در آن درج شده به آگهی شما اعتماد و توجه خواهد کرد.

 3. از نظر هزینه سئو سایت نسبت به بسیاری از روش های تبلیغاتی مناسب تر است و بازخورد بالاتری دارد.        

 4. به واسطه ی لینکی که در رپورتاژ آگهی خود قرار می دهیم مخاطب را به سایت خود هدایت می کنیم.

 

پیشنهاد می کنیم این مقاله را نیز مطالعه فرمایید :

تاثیر سئو سایت و بهینه سازی در افزایش بازدید سایت

 

ویژگی سایت های مناسب برای انتشار رپورتاژ آگهی:

سایتی که برای درج رپورتاژ آگهی و طراحی سایت مانند طراحی وبسایت شرکتی، طراحی سایت مشاور املاک، طراحی سایت آموزشگاهی و ... انتخاب می شود باید از هر جهت مناسب باشد تا هم هزینه آنچنان نباشد و هم اعتبار سایتتان را از بین نبرد.

 

مزایا و ویژگی های رپورتاژ آگهی و تاثیر آن برروی بهینه سازی سایت

 

هدف رپورتاژآگهی و تاثیر آن برروی خدمات سئو سایت، گرفتن بک لینک است. به همین علت سایت مبدا اهمیت زیادی دارد. برای انتخاب سایت مبدا به لینک دهنده در رپورتاژ آگهی مواردی را در نظر بگیرد که در نظر گرفتن این موارد در هنگام گرفتن رپورتاژ آگهی تا حد زیادی باعث جلوگیری از پنالتی شدن سایت در گوگل می شود.

 • اسپم نبودن سایت
 • محلی بودن سایت
 • داشتن آتوریتی بالا
 • داشتن بازدید بالا (میزان الکسا و بازدید هر سایت)
 • ارتباط وبسایت با سایت شما

 

تاثیر رپورتاژ آگهی بر خدمات سئو سایت و بهینه سازی سایت

از آنجایی که رپورتاژها معمولا در وبسایت های خوب و معتبری انجام می شود، تاثیر خوبی بر خدمات سئو وب سایت خواهد داشت. هرچه سرعت ایندکس شدن وبسایت خبری بیشتر باشد، رپورتاژ سریع تر ایندکس می شود و لینک سایت شما زودتر مورد کرال قرار می گیرد.

این لینک ها که در دل مطالب علمی درج می شوند، بهترین نوع بک لینک ها به حساب می آیند. اگر وبسایتی که به شما رپورتاژ می دهد، در حوزه سایت خودتان باشد، این تاثیر چند برابر می شود.

 

سایت های خبری معمولا رنکینگ و دامین آتوریتی بالایی دارند و از این رو بهترین گزینه برای انتشار رپورتاژ آگهی هستند و خدمات سئو و بهینه سازی سایت را بهبود می بخشند.

 

رپورتاژ خبری چگونه در خدمات سئو سایت شما تاثیر می‌گذارد؟

همانطور که می‌دانید، یکی از مهمترین فاکتورهای رتبه‌ بندی سایت شما در گوگل، تعداد و همینطور کیفیت بک لینک های شماست. بک لینک ها در واقع لینک هایی هستند که شما از سایت های اینترنتی دیگر دریافت می‌کنید. 

بک لینک هایی که شما از سایت های دیگر می‌گیرید، به معنی معرفی و پیشنهاد داده شدن سایت شما هستند. درست همانطور که وقتی دوست شما یک محصول را معرفی می‌کند، اعتمادتان به این محصول  بیشتر خواهد بود، گوگل هم وقتی سایت شما توسط سایت های دیگر معرفی می‌شود، به آن بیشتر بها خواهد داد.

در رپورتاژ خبری، شما می‌توانید بین 3 تا 5 بک لینک دائمی و قوی از سایت منتشر کننده دریافت کنید. بک لینک هایی که قطعاً در میزان اعتبار شما نزد گوگل تاثیرگذار خواهند بود.

 

ویژگی سایت های مناسب برای انتشار رپورتاژ آگهی

 

تاثیر بک لینک های رپورتاژ خبری برروی خدمات سئو سایت، چگونه است؟

ما تا به حال بارها شاهد تاثیر بسیار بالای رپورتاژها در خدمات سئو و بهینه سازی وب‌سایت‌های مختلف بوده‌ایم. بک لینک هایی که این وب‌سایت‌ها از طریق رپورتاژ دریافت کرده‌اند، مستقیماً در رتبه وب سایت و میزان ورودی سایت آنها تاثیر گذاشته است. اما دقیقاً چیزی که باعث می‌شود که بک لینک های رپورتاژ آگهی تا این حد در خدمات سئو و بهینه سازی  یک وب‌سایت تاثیر داشته باشد، 3 دلیل مختلف دارد.

 

 • بک لینک های شما از داخل یک مقاله هستند

یکی از مهمترین مباحث در هنگام گرفتن بک لینک این است که بک لینک شما در چه بخشی از یک سایت منتشر می‌شود.

گوگل بیش از هر چیز، برای بک لینک هایی اعتبار قائل است که داخل یک مقاله هستند. چرا که معمولاً این نوع بک لینک ها در قالب معرفی و پیشنهاد هستند و راحت‌تر می‌توان به آنها اعتماد کرد. در حالی که بک لینک‌های قرار گرفته در فوتر، منو، جایگاه‌های تبلیغاتی یا بخش‌های دیگر سایت کمتر قابل اعتماد هستند.و ممکن است نشان از یک همکاری تجاری یا بک لینک پولی بدهند. 

در نتیجه این موضوع باعث می‌شود که گوگل راحت‌تر به آنها اعتماد کند و اعتبار بیشتری را به واسطه آنها برای سایت شما قائل شود.

 

به این نوع بک لینک ها که درون یک مقاله قرار می‌گیرند، به اصطلاح Editorial Link گفته می‌شود.

 

 • شما از معتبرترین سایت‌ها بک لینک می‌گیرید

 زمانی که دوست شما یک محصول را به شما پیشنهاد می‌دهد، میزان اعتماد شما به حرف او بستگی کامل به جایگاهش در ذهنتان دارد. این یعنی هر چقدر اعتماد شما به او بیشتر باشید، با خیال راحت‌تر محصول را خریداری کرده که آن را معرفی کرده است. حالا فرض کنید که یک غریبه به شما این محصول را پیشنهاد بدهد. چقدر این پیشنهاد قابل اعتماد است؟ قطعاً کمتر!

همانطور که درمثال بالا، هر چقدر که شخص معرفی کننده، بیشتر برای شما قابل اعتماد باشد، راحت‌تر به پیشنهاد او اعتماد می‌کنید. این موضوع دقیقاً در مورد بک لینک های اینترنتی هم صادق است. یعنی میزان اعتبار سایت معرفی کننده، تاثیر مستقیمی در مورد میزان اعتباری دارد که گوگل برای آن سایت قائل خواهد شد.

با این حساب، رپورتاژ آگهی یک راه عالی برای بدست آوردن بک لینک های قوی است. چرا که به واسطه این روش تبلیغاتی، شما راهی دارید تا از بهترین و معتبرترین رسانه‌های اینترنتی حضور داشته باشید و توسط آنها پیشنهاد شوید. سایت‌هایی که گوگل به آنها اعتماد دارد و اعتبار زیادی برایشان قائل است. پس اعتبار زیادی را از این طریق به شما خواهد داد.

در واقع به جرات می‌توان گفت که رپورتاژهای خبری یکی از سریع‌ترین و بهترین راه‌ها برای ساخت بک لینک های قوی است که واقعاً در خدمات سئو شما تاثیرگذار خواهند بود.

 

 • بک لینک های سایت شما دائمی و ماندگار هستند

طبق مثال بالا  دقیقاً بعد از یک هفته از اولین باری که دوست شما از یک محصول حرف می‌زند، از شما می‌پرسد که آیا هنوز از آن محصول استفاده میکنی یا خیر و پاسخ شما منفی است و او اصرار می‌کند که فرصت را از دست ندهید. یک ماه می‌گذرد و یک بار دیگر، باز بحث همین محصول پیش کشیده می‌شود. و دوباره چند ماه بعد و حتی یک سال بعد بحث این محصول پیش کشیده می‌شود. البته، احتمالاً شما نهایتاً در همان ماه اول قانع شده‌اید که خرید نمایید.

 

تاثیر رپورتاژآگهی بر خدمات سئو سایت وبهینه سازی سایت

 

این موضوع در اینترنت نیز صادق است. یعنی هر چقدر که یک پیشنهاد ماندگارتر باشد، گوگل به خاطر وجود آن اعتبار بیشتری به یک سایت می‌دهد. دقیقاً برای همین موضوع است که گرفتن بک لینک های دائمی تا این حد برای اهالی دنیای اینترنت اهمیّت دارد. و یک راه عالی برای این کار استفاده از رپورتاژ آگهی.

 

 یک مقاله که به صورت دائمی در سایت‌های بزرگ قرار می‌گیرد و نشانه‌ای ماندگار از اعتبار بالای سایت شماست.

 

شما از تعداد زیادی سایت بک لینک خواهید گرفت

یک ویژگی سایت‌های بزرگ این است که اکثر سایت‌های دیگر مطالب آنها را منتشر می‌کنند. البته نه به صورت دستی، بلکه به واسطه ربات‌هایی که هر روز به این سایت‌ها سر می‌زنند و مطالب جدید آنها را بر می‌دارند. این موضوع یعنی شما با خرید رپورتاژ آگهی دریک سایت معتبر، عملاً تعداد بسیار زیادی بک لینک دائمی خواهید داشت.

در حال حاضر، سایت‌های بسیاری هستند که حاضرند در ازای دریافت مبلغی ماهیانه، لینک شما را در بخشی از سایت خود مثل فوتر یا منو قرار دهند. 

 

پیشنهاد می کنیم این مقاله را نیز مطالعه فرمایید :

افزایش مخاطب با تحقیق کلمات کلیدی در سئو سایت

 

گوگل درباره بک لینک های درون رپرتاژ آگهی و تاثیر آن برروی خدمات سئو، چه نظری دارد؟

وقتی بحث بر سر تاثیر رپورتاژ خبری در سئو باشد، مساله فقط به همینجا ختم نمی‌شود. قطعاً باید نظر خود گوگل را نیز در این زمینه جویا شویم و ببینیم که آیا خود گوگل هم با بک لینک های درون رپورتاژ آگهی موافق هست یا نه.

دوستای گلم به مثال توجه کنید  فرض کنید کسی که  محصول مورد نظر را به شما پیشنهاد می‌کند حالا چه دوست شما باشد یا یک غریبه از این مساله منفعتی ببرد. یعنی مثلاً بابت این معرفی از فروشگاه  مورد نظر پولی دریافت کند. آیا همچنان نظر او قابل اعتماد است؟ پاسخ فکر می‌کنم کاملاً مشخص باشد. زمانی که شما می‌دانید شخص معرفی کننده خودش منفعتی از معرفی می‌برد، قطعاً سخت‌تر به آن محصول اعتماد خواهید کرد. گوگل هم دقیقاً همینگونه فکر می‌کند.

 

گوگل در مجموع به بک لینک های خریداری شده چندان روی خوشی نشان نمی‌دهد.

 

شرکت گوگل کاملاً با بک لینک هایی که در ازای پول به دست می‌آیند، مخالف است. چرا که می‌خواهد رقابت همیشه سالم و طبیعی باشد و کسانی که مستحق جایگاه‌های بهتر هستند، به آن برسند. پس طبیعی است که رپورتاژ آگهی هم از نظرش یک روش درست لینک سازی نیست. 

گوگل در اغلب موارد، راهی برای تشخیص یک بک لینک مصنوعی از طبیعی ندارد. این یعنی نمی‌تواند متوجه شود که شما یک رپورتاژ منتشر کرده‌اید یا مقاله به صورت طبیعی توسط خود رسانه منتشر شده است 

ارسال نظر

محاسبه قیمت طراحی سایت
هزینه سئو سایت
درخواست مشاوره