yandex

طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری و فرآیندهای آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است، چرا که اگر برای طراحی سایت خبری بهترین اقدام ممکن را انجام دهید می توانید وب سایتی با آمار بالایی از بازدید کنندگان داشته باشید. کسانی که قصد راه اندازی و طراحی وبسایت خبری را دارند می کوشند از افراد متخصص در این حوزه کمک بگیرند، از این رو به دنبال طراحی سایت ارزان خبری و در عین حال با کیفیتی هستند که امروزه جزء پر رونق ترین خدمات ارائه شده توسط متخصصان طراحی انواع وب سایت است.  با توجه به رو آوردن مردم به دنیای اینترنتی، بازدید از وبسایت های خبری بسیار بالا رفته و اگر افراد این سایت ها را دنبال کنند، هر دسته از اخبار که بخواهند را می توانند مشاهده نمایند.
 
اصولی بودن وب سایت های خبری بسیار مهم است، چرا که در این صورت آمار بازدید کنندگان آن بالا می رود. از این رو همان طور که گفتیم اگر قصد راه اندازی و طراحی سایت حرفه ای خبری را دارید، بهترین اقدامی که در این راستا می توانید انجام دهید بهره مندی از وب سایت ها و شرکت هایی است که به طور تخصصی در این حوزه فعالیت می کنند و بنا به درخواست تقاضا کنندگان طراحی یک وب سایت خبری را بنا بر اصول و مراحل تخصصی آن انجام می دهند. بهترین اقدامی که در زمینه ی یافتن متخصص های طراحی انواع وبسایت های خبری می توانید انجام دهید، جست و جو در وب گاه های اینترنتی است.

لذا تنها با یک سرچ ساده در اینترنت می توانید با انواع و اقسام شرکت های طراحی انواع وب سایت های خبری آشنا شوید. البته لازم به ذکر است قبل از هر اقدامی برای راه اندازی یک وب سایت از طریق متخصص های این حوزه بهتر است با مواردی چون نرخ های دریافتی انواع متخصصین در ازای طراحی وب سایت مربوطه، ویژگی های یک وب سایت خبری پر بازدید و مورد های دیگری از این قبیل آشنا شوید تا بتوانید مطلوب ترین و بهترین اقدام ممکن را با آگاهی کامل انجام دهید.

از آنجایی که امروزه دسترسی افراد به آخرین اخبار در هر زمینه جزو اولویت آن هاست و به دنبال دریافت و دیدن خبر در همان لحظه انتشار هستند، باعث علاقه افراد به وب سایت های خبری شده است که طراحی سایت خبری یکی از پر بازدید ترین و متداول ترین وب سایت ها برای همه مردم به شمار می رود.

اگر طراحی سایت خبری افراد به صورت حرفه ای باشد، از رتبه های بالاتری در جستجوگرهای اینترنتی با موضوعات مختلف برخوردار است و وب سایت اینگونه از افراد در صورت جذب مخاطب، تاثیر گذاری بیشتری هم برای مخاطبان به وجود می آورد. اما زمانی که فردی به دنبال طراحی سایت خبری است، باید استانداردهای را مطابق با قوانین پیش ببرد تا در همه مسیر امکان یک سیستم جامع خبری داخل سازمانی را برای مخاطبان خود فراهم کند و نمایش کارآمد و موفقی برایشان داشته باشد.

 

طراحی سایت خبری

 

هدف از طراحی وی سایت خبری

افراد هر جامعه ای همواره به دنبال کسب انواع و اقسام اطلاعات حول اتفاق های افتاده در سطح جهان هستند. در واقع کسب اطلاعات خبری پیرامون اتفاقاتی که در کشور و جهان می افتد جزء بسیار مهمی از زندگی هر کسی است، لذا هر چه قدر هم در مورد اخبار و اتفاقات مهم جهان کنجکاو نباشید می دانید که هر رخدادی می تواند زندگی هر جامعه ای را دگرگون سازد. جالب است بدانید با گذر زمان و تحولاتی که تکنولوژی در جوامع به وجود آورده است، راه های دسترسی به اخبار روز دنیا از روش های مختلف و متعددی برخوردار شده است؛ به گونه ای که افراد می توانند از طریق روش های گوناگونی از اخبار روز دنیا مطلع شوند.

همان طور که می دانید روزنامه قدیمی ترین روش کسب اطلاعات خبری است که هنوز هم پا برجاست، اما با توجه به پیدایش تکنولوژی اینترنت دیگر فرایند دسترسی به آن سهل نیست، چرا که وجود انواع و اقسام وب سایت های خبری باعث شده است تا افراد در کسری از ثانیه به تمام اطلاعات خبری روز دنیا دسترسی پیدا کرده و دیگر نیازی به تهیه ی روزنامه و یا منابع خبری دیگری ندارند.

در حقیقت اصلی ترین هدفی که فرایند راه اندازی و طراحی سایت های خبری دارد، دسترسی آسان جامعه به آخرین اخبار است. به دنبال این هدف و پیدایش انواع وب سایت های خبری افراد می توانند در هر مکان و زمانی که هستند تنها با استفاده از هر دستگاهی که قابلیت اتصال به اینترنت را دارد، تمام اطلاعات خبری را دریافت کنند. لازم است بگوییم برای دریافت اطلاعات خبری باید به وب سایت های خبری معتبری مراجعه کرد، لذا اخبار منتشر شده در وب سایت های معتبر قابل استناد و واقعی هستند

 

یک وب سایت خبری معتبر چه خصوصیات و ویژگی هایی دارد؟

در ادامه به برخی از مواردی که وب سایت های خبری معتبر به آن ها عمل می کنند اشاره کرده ایم:

 •  محتوا های خبری خود را مرتباً به روز رسانی می کنند.

 • همواره در حال بارگذاری آخرین اخبار روز دنیا هستند.

 • دارای کارشناسان متخصصی هستند که می کوشند محتوا های را با بهترین ادبیات ممکن منتشر کند.

 • از انتشار اخبار غیر موثق و تایید نشده خودداری می کنند.

 • و موارد دیگری از این دست.

تمام موارد فوق اقداماتی هستند که می بایست هر وب سایتی که در زمینه ی انتشار اخبار فعالیت می کند پس از طراحی درست و اصولی، در عمل به آن ها سهل انگاری نکند.

 

مراحل طراحی سایت خبری

متخصصین طراحی سایت برای طراحی انواع وب سایت های منتشر کننده ی اخبار پارامتر هایی را رعایت می کنند که باعث می شوند سایتی با بازدید کننده های بالا طراحی کنند. گفتنیست آمار بازدید کننده های یک سایت خبری علاوه بر این که به صحت اخبار بستگی دارد، به موارد گوناگونی دیگری که باید در فرایند طراحی سایت خبری رعایت شوند نیز وابسته است.

 

طراحی وب سایت خبری

 

از جمله مراحل و پارامتر هایی که باید در طراحی انواع وب سایت های خبری رعایت شوند، عبارتند از:

طراحی قسمت های مختلفی که محتوا های خبری را به صورت بخش هایی مجزا نشان می دهد. با وجود این امکان افراد می توانند به راحتی اخبار مورد نظر خود را پیدا کنند.

 • ارائه ی محتوا هایی ساده، خوانا، روان و در عین حال گیرا که تمام قوانین سئو در نوشتن آن ها رعایت شده است.

 •  ذکر منابع اخبار منتشر شده ای که همه قابل استناد هستند.

 • بار گذاری تصاویر با کیفیتی که حد الامکان دارای حجم کمی هستند.

 • ارائه ی فیلم در کنار برخی از اخباری که نیاز به انتشار ویدیو دارند.

 • طراحی قسمتی تحت عنوان ارسال خبر از طرف بازدید کنندگان که می تواند سوژه های خبری داغی برای انتشار داشته باشد.

 • ضمن ارائه برخی از اخبار بحث برانگیز می بایست بی طرف بودن سایت خبری کاملاً مشهود باشد.

 •  و موارد دیگری نظیر مورد ها ذکر شده.

لازم است بگوییم در راستای اقدام به راه اندازی و طراحی سایت اختصاصی خبری بهتر است از طریق انواع و اقسام وب سایت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند اقدام کنید، لذا نرخ دریافتی برای طراحی یک سایت خبری به این طریق به مراتب کمتر از روش های دیگر طراحی سایت خبری است. در انواع سایت هایی که خدماتی نظیر طراحی سایت خبری ارزان ارائه می دهند، تمام پارامتر هایی که در قسمت بالا برای طراحی وبسایت خبری نام برده ایم به طور کامل رعایت می شوند.

 

چیدمان طراحی سایت خبری باید چگونه باشد؟

از آنجایی که کاربران اینترنت به دنبال جستجوی آخرین اخبار در حوزه های مختلفی از جمله اقتصادی، سیاسی، ورزشی، فرهنگی و گروهای دیگری هستند و می خواهند دریافت خبر در لحظه برایشان امکان پذیر باشد، باید چیدمان طراحی سایت خبری کارآمدی برای سایت در نظر گرفت.

چیدمان طراحی سایت خبری باید به گونه ای باشد که هر کاربری در به محض ورود در سایت و در کمترین زمان ممکن به خبر مورد نظر خود دسترسی پیدا کند و به همین دلیل نیاز است که دسته بندی ها منظم و مرتبط با اخبار چیدمان شود. نه تنها در نظر گرفتن کاربران در طراحی سایت خبری مهم است بلکه راحتی محتوا هم از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. به همین دلیل در طراحی سایت های خبری که تولید بالایی دارند، به انتشار و ویراستاری محتوا باید اهمیت خاصی داده شود.

 

آیا می دانید طراحی سایت خبری دنبال کننده چه اهدافی می باشد؟

برای طراحی سایت خبری هدف ها و دلایل مختلفی می تواند وجود داشته باشد که هر کدام تاثیر گذاری متفاوتی دارند. در واقع اهداف سایت های خبری با کاربردهای متفاوت می توان گفت شبیه به هم می باشد. اما بعضی از بعضی از سایت های خاص به صورت تخصصی فعالیت می کنند.

اهداف یکسان سایت های خبری عبارتند از: اهدافی مانند افزایش اعتبار، تبلیغات و جذب مشتریان جدید، همچنین معرفی و سفارش و دریافت کالاها بدون محدودیت و موارد مشابه دیگر. قدم اولی که در طراحی سایت خبری و دیگر سایت ها باید برداشت، جلب اعتماد و ماندگاری در ذهن بازدیدکنندگان است. یکی از مهمترین سایت هایی که مردم دنبال می کنند، سایت خبری می باشد که از سایت های اختصاصی به شمار می رود.

از دیگر اهدافی که طراحی سایت خبری دنبال می کند، ارائه مطالب مفید و آگاه کردن کاربران از اطلاعات روزانه و وقایع مهم می باشد.

 در نتیجه برای هرکدام از سایت ها نیاز است که امکاناتی مطابق با فعالیتشان در اختیارشان قرار گیرد.

 

طراحی سایت خبری شامل چه مواردی می تواند باشد؟

 • بخشی برای ارائه دادن محتوای خبری به زبان های مختلفی اعم از عربی و انگلیسی
 • بخشی برای پیگیری و مهمترین اخبار روز در بخش های ویژه باید در نظر گرفته شود.
 • بخشی اختصاصی برای قرارگیری گالری تصاویر و ویدئوهای مربوط به اخبار متفاوت
 • بخشی برای به اشتراک گذاشتن اخبار به وسیله شبکه های اجتماعی مختلف از جمله تلگرام و اینستاگرام.

همچنین علاوه بر موارد بالا برای پر بازدید تر شدن طراحی سایت به محتوا و طراحی گرافیکی آن باید اهمیت زیادی داده شود و موارد دیگری که توجه کاربران را به طراحی سایت جلب می کند، می توان سئو یا هزینه سئو سایت مورد نظر باشد. در کل طراحی سایت خبری از سایت های پرطرفدار و مورد علاقه کاربران مختلف در طراحی سایت به شمار می رود.

 

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خبری

شما برای راه اندازی و طراحی سایت خبری خود به یک مشاوره درجه یک نیاز دارید. تیم شرکت طراحی سایت ساپرن با داشتن مجرب ترین مشاوران و همینطور ارائه مناسب ترین قیمت طراحی سایت، به شما کمک میکند که بهترین تصمیم را برای توسعه کسب و کار خود و طراحی سایت با معقول ترین هزینه و بهترین کیفیت بگیرید. کافیست با ما تماس بگیرید.

52 30 30 91 – 021

مطبوعات ایران
ارائه نسخه PDF
تحلیل و تفسیر
عناوین برگزیده
مطبوعات جهان
پخش خبری ( شبکه های خبری،خبرهای صوتی و تصویری )
خبرهای فوری
عناوین کل خبرها
آرشیو خبرها
پر بحث ها
دیگر رسانه ها
نقد در رسانه ها
اخبار خبرنگاران
تازه های خبری
رسانه های مجازی
ارسال نظر

محاسبه قیمت طراحی سایت
هزینه سئو سایت
درخواست مشاوره