yandex

طراحی سایت ارزان

اکثر افرادی که بدنبال طراحی سایت ارزان قیمت هستند، هدف بزرگی در سر دارند برای مثال می خواهند که از طریق طراحی سایت، به نوعی برند سازی نمایند و در فضای مجازی حرفی برای گفتن داشته باشند و ما نیز این هدف را تایید می نماییم. از این رو از شما عزیزان دعوت می نماییم که در مورد طراحی سایت ارزان اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

باید در نظر داشت که طراحی وب سایت ارزان قیمت و پایین بودن قیمت دلیل بر بی کیفیتی وب سایت و یا کمبود خدمات آن نیست.

البته قبل از هرچیز باید بدانیم که طراحی سایت ارزان و یا طراحی سایت حرفه ای نیز مانند تمام حرفه های دیگر در دنیای مدرن امروزی نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. با ما همراه باشید تا با دید بهتری اقدام به طراحی سایت کنید.

 

چرا در طراحی سایت ارزان از قالب آماده استفده می شود؟

برای طراحی وب سایت ارزان می توان از قالب های آماده استفاده نمود، اما استفاده از قالب های آماده در طراحی وب سایت، جهت طراحی سایت ارزان به  مشتریان پیشنهاد نمی شود.

 

طراحی وب سایت ارزان

 

برای داشتن طراحی وب سایت ارزان قیمت نیازی نیست هزینه کنید، قالب های آماده، قالب های رایگان موجود در اینترنت هستند که معمولا به صورت رایگان در دسترس می باشند و به راحتی می توان توسط آن ها به طراحی سایت سریع و ارزان اقدام نمود.

 

مزایا طراحی سایت ارزان قیمت:

شرکت های طراحی وب سایت و طراحان سایت، با کمترین قیمت که با هزینه ناچیز اقدام به طراحی و تولید وب سایت می کنند کم نیستند. حتی ابزارهایی برای طراحی سایت ارزان وجود دارند که می توانید از آنها استفاده نمایید. این گزینه ها می توانند پیشنهاد خوبی باشند برای کسب و کارهای نو ومعمولی که نیاز به یک وب سایت ارزان، ساده با قابلیت معرفی خود و نمایش اطلاعات تماس دارند. بنابراین برای افرادی که قصد درامد زایی از طریق سایت را ندارند مناسب است.

همچنین باید به این نکته توجه کنیم که مشاغل کوچک به دلیل محدودیت هایی که دارند به دنبال خدمات طراحی سایت ارزان می گردند. بنابراین مهم ترین ویژگی این طراحی سایت های ارزان، قیمت و ارزان بودن آن است تا بتواند اقشار کم درآمد را به سمت داشتن یک وب سایت سوق دهد.

یکی از این مزایا طراحی سایت ارزان، سرعت در آماده سازی و راه اندازی سایت را اشاره کرد که موجب صرفه جویی در زمان می گردد.

 

مزایا طراحی سایت ارزان قیمت

 

معایب راه اندازی سایت ارزان:

طراحی سایت ارزان، قیمت پایین و مناسبی دارد و معمولا توسط قالب های آماده انجام می شود و یکی از معایب آن این است که ممکن است خیلی از افراد دیگر نیز از این قالب استفاده کنند پس حتما این قالب را در سایت های دیگر خواهید دید.

افراد و شرکت ها با خرید طراحی سایت ارزان آماده، دیگر هیچ نگرانی بابت مشکلات فنی و هزینه های بالای طراحی و راه اندازی سایت نخواهند داشت. معمولا طراحی سایت حرفه ای هزینه های بالایی داشته و افراد را در همان ابتدای کار از فکر راه اندازی سایت مانند طراحی سایت فروشگاه اینترنتی، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت رستوران و ... باز می دارد.

که خوب خیلی هم درست نیست چراکه این در حالی است که با توجه به پیشرفت روز افزون استفاده از اینترنت ورود به این حیطه، آینده بسیارخوبی داشته و با توجه به استقبال مردم برای کسب وکارها بسیار ضروری به نظر می رسد. طراحی سایت ارزان قیمت و آماده معمولا طراحی و ظاهر یکسانی دارند ولی از هزینه طراحی سایت بسیار کمتری برخوردارند.

 

آیا طراحی وبسایت ارزان با سایت سازها مناسب است؟

پیدا کردن یک طراح سایت خوب با هزینه کم، چندان کار راحتی نیست. اما راه دیگری که با هزینه کم و به سرعت یک سایت راه اندازی کنید، استفاده ازسایت ساز ارزان است که نیاز به آموزش به خصوصی هم نخواهید داشت.

سایت سازها برای همین ساخته شده‌اند که شما بتوانید با هزینه کم و سرعت بالا (نهایتاً چند روز) وارد جهان اینترنت شوید. به علاوه، مدیریت وب سایت را هم به شدت برای شما راحت می‌کنند. آنقدر راحت که ظرف ۳۰ دقیقه می‌توانید با تسلط خیلی خوبی سایت خود را کنترل کنید. 

 

معایب راه اندازی سایت ارزان

 

طراحی سایت ارزان و یا طراحی سایت اختصاصی؟

در طراحی سایت اختصاصی کاملا بر عکس طراحی سایت ارزان قیمت، این سایت به صورت واکنش گرا با سرعت و امنیت بالا متناسب با نیاز کاربران طراحی می شود و از نظر سئو سایت بسیار قوی می باشند. هر پروژه در هر مرحله با تایید مشتری پیش می رود و همواره نیاز مشتری بررسی می شود. گرافیک, کدنویسی و امنیت پروژه توسط سرپرست تیم شرکت طراحی سایت ساپرن کنترل می شود.

پروژه ها دارای پشتیبانی و آموزش نیز هستند. شرکت ساپرن به علت مناسب بودن قیمت طراحی سایت ارزان و حرفه ای، به دلایلی همچون حدف واسطه ها و کم کردن هزینه تبلیغات اشاره کرد.  

 

اما چرا طراحی وب سایت ارزان و قالب آماده نه؟؟؟

وب سایت کالا نیست و پس از راه اندازی وب سایت نیاز شما به شرکت طراح وب سایت بیش از پیش احساس می شود و بنابراین شرکتی را انتخاب نمایید که درزمینه پشتیبانی وب سایت خدمات قابل قبولی را ارائه نماید. مهمترین مشکل در زمینه طراحی سایت ارزان، نبود پشتیبانی قوی می باشد. کلیه قالب های وب سایت طراحی شده توسط شرکت ساپرن از پایه پیاده سازی می گردند و از قالب آماده استفاده نمی گردد.

دلایل عدم استفاده از قالب آماده توسط تیم ساپرن بروز مشکلات بسیار در قالب های آماده، ایمن نبودن وب سایت، سرعت پایین بالا آمدن سایت و مصرف بیش از حد منابع سرور نظیر رم، سی پی یو و پهنای باند، مشکلات در توسعه و به روز رسانی این نوع سایت ها و هزینه سئو سایت بسیار بالا می باشد.

 

طراحی وبسایت ارزان

 

شرکت هایی که طراحی سایت ارزان در تهران انجام می دهند معمولا وب سایت ها را با قالب آماده طراحی می نمایند و یا خدمات پشتیبانی خوبی ارائه نمی کنند. استفاده از قالب آماده وب سایت به دلیل مشکلات آن نظیر غیر قالب توسعه بودن، ایمنی و سرعت پایین و عدم قابلیت ارتقاء به هیچ وجه توصیه نمی گردد و خرید سایت آماده می تواند باعث هدر رفتن پول و زمان شما گردد. در مورد خدمات پشتیبانی نیز در صورتی که حتی شرکت طراح سایت، وب سایت شما را با تعرفه 100 هزار تومان طراحی کرده باشد در صورتی که وب سایت مورد نظر را پشتیبانی ننماید نمی توانید از وب سایت خود استفاده لازم را نمایید و بودجه و زمان صرف شده شما هدر خواهد رفت. در حقیقت طراحی سایت ارزان با قیمت های بسیار پایین با توجه به مشکلاتی که ممکن است در آینده برای شما به وجود آورد، ممکن است شما را از ادامه روند راه اندازی سایت اینترنتی نا امید سازد. اما می توانید طراحی سایت با قیمت مناسب اما با کیفیت انجام دهید تا بتوانید به تدریج و به مرور زمان حضور خود را در اینترنت بیشتر تقویت نمایید.

 

طراحی سایت ارزان و کیفیت بالا؟؟؟؟

طراحی سایت ریسپانسیو ارزان اما کیفیت بالا ممکن است اما نیاز به برنامه ریزی و تجربه کافی دارد و ارزان ارائه نمودن خدمات طراحی وب سایت بدون تجربه و برنامه ریزی ممکن نیست و برخی از شرکت ها بدون داشتن تجربه کافی در زمینه طراحی وب اقدام به انجام پروژه ها با قیمت پایین می نماید حال آنکه از آینده و نیاز به پشتیبانی سایت طراحی شده خبری ندارند و سایت طراحی شده را بدون پشتیبانی رها می نمایند. در حقیقت المان تجربه یکی از مهترین مولفه هایی است که باعث می گردد یک شرکت طراحی سایت توان ارائه خدمات طراحی سایت با پایین ترین قیمت ممکن و بالاترین کیفیت را داشته باشد. 

عملیات طراحی سایت فقط ساخت و راه اندازی وب سایت نیست بلکه پس از راه اندازی وب سایت می بایست وب سایت توسط طراح وب سایت پشتیبانی گردد و اکثر شرکت ها و گروه های طراح که بدون تجربه کار طراحی وب سایت را انجام می دهند معمولا در پشتیبانی وب سایت ضعیف عمل می نمایند و توان پشتیبانی سایت را ندارند.

 

طراحی وب سایت ارزان قیمت

 

داشتن تجربه کافی باعث می گردد طراح پیش بینی آینده وب سایت را نموده باشد و اقدامات لازم برای صحت عملکرد وب سایت را انجام داده باشد. به عنوان مثال طراح، وب سایت را امن سازی می نماید تا وب سایت دچار مشکلات امنیتی نگردد و حال آنکه وب سایت هایی که با قیمت پایین انجام می شوند معمولا توسط شرکت های بی تجربه امن سازی نمی گردند دچار مشکلات امنیتی می گردند.

داشتن تجربه در پروژه طراحی وب سایت باعث می گردد طراح از مشکلات طراحی وب بیشتر با خبر باشد و در طراحی خود اصول و قواعد طراحی وب را در وب سایت خود رعایت نماید.

 

طراحی سایت حرفه ای به هیچ وجه ارزان نیست! 

منظور ما وب سایتی حرفه ای است که برای هر مشتری بصورت انحصاری کد نویسی و تولید می شود. در واقع یک طراحی وب سایت ارزان نمی تواند حرفه ای باشد زیرا طراحی یک سایت حرفه ای نیاز به استخدام و بکارگیری افراد حرفه ای دارد. بکارگیری طراحان و برنامه نویسان با تجربه و با سطح دانش بالا، که سالیان زیادی به مطاله و آموزش پرداخته اند ارزان نیست.

در پایان اجازه دهید این جمله معروف از یک ضرب المثل انگلیسی را نقل کنیم "آنقدر ثروتمند نیستم که کالای ارزان خریداری کنم" در بحث طراحی سایت هم همین مسئله وجود دارد.

 

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت ارزان ساپرن

شما برای طراحی سایت ارزان، نیاز به مشورت با افراد متخصص و آگاه در این زمینه دارید. شرکت طراحی سایت ساپرن با داشتن مجرب ترین مشاوران و همینطور ارائه مناسب ترین هزینه طراحی سایت ارزان، به شما کمک میکند که بهترین تصمیم را بگیرید. کافیست از طریق فرم درخواست مشاوره شماره تلفن و درخواست خود را ارسال فرمایید تا کارشناسان ما جهت مشاوره طراحی سایت در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و یا با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید.

52 30 30 91 – 021

ارسال نظر

محاسبه قیمت طراحی سایت
هزینه سئو سایت
درخواست مشاوره