yandex

طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای به عوامل مختلفی بستگی دارد تا بتوان ادعا کرد که یک سایت بطور حرفه‌ای طراحی شده و خدمات خود را به صورت کاملا حرفه‌ای ارائه می‌دهد. حرفه‌ای بودن طراحی سایت شما در قدم اول برای کاربر و مخاطبان شما، در قدم دوم برای گوگل و در قدم سوم برای رقبای تجاریتان مهم تلقی می‌شود. در ادامه عوامل موثر در طراحی سایت حرفه‌ای را بررسی کرده و توضیح می‌دهیم که از چه جهت طراحی حرفه ای وب سایت برای رونق تجارت آنلاین بسیار حائز اهمیت است.

 

اهمیت طراحی وب سایت حرفه ای

بسیاری از برندهای معتبر فعال در صنایع مختلف داخلی و خارجی برای فعالیت های آنلاین خود در بستر وب طراحی وب سایت حرفه ای با زبان php و فریم ورک لاراول را به عنوان یک سایت مدرن انتخاب می‌کنند.

نمونه طراحی سایت حرفه ای انجام شده توسط تیم طراحی سایت ساپرن و تمایزی که طراحی وبسایت حرفه ای  با طراحی سایت شرکتی معمولی دارد شامل مواردی از قبیل : جذابیت‌های بصری، انتخاب نوع هاست، معماری اطلاعات برای حفظ امنیت اطلاعات، سئو حرفه ای سایت و تولید محتوای تخصصی می‌باشد. تولید محتوای با کیفیت موجب می‌شود که برای کاربر آگاهی ایجاد شود و محتوای ارزشمندی که در اختیار کاربران قرار می‌گیرد این باور را برای آن‌ها به وجود می‌آورد که در پشت این سایت جذاب یک تیم حرفه‌ای مشغول به کار هستند و این آغاز یک اعتماد است.

 

اهمیت طراحی وب سایت حرفه ای

 

این اعتماد موجب افزایش ترافیک سایت، افزایش نرخ تبدیل و کاهش نرخ بانس ریت سایت سایت می‌باشد و مجموعه این عوامل در موفقیت تجارت آنلاین شما تاثیر به سزایی دارد.

 

خصوصیات سایت‌های حرفه‌ای

 • در بالای نتایج موتور های جستجو نمایش داده شود.
 • سایت حرفه ای به سرعت در کامپیوتر بازدیدکننده به نمایش درمی آید.
 • جلوه های گرافیکی جذاب و قابل قبولی در طراحی هر سایت حرفه ای وجود دارد.
 • گشت و گذار (Navigation) در سایت به سهولت و سرعت انجام شود.
 • سایت حرفه ای در وضوح های مختلف صفحه نمایش، در مرورگرهای مختلف و ... به صورت صحیح نمایش داده می شود.
 • اکثر صفحات سایت در موتور های جستجو قابل دریافت می باشند.
 • سایت برای ارائه خدمات به کاربر، کمترین مزاحمتها را برای بازدید کننده ایجاد کند. (مثل درخواست ثبت نام قبل از ارائه درخواست کاربر)
 • آدرس این سایت ها به راحتی قابل دسترس می باشد.

 

اهمیت طراحی سایت حرفه ای

از جمله مسائلی که راجع به طراحی وب سایت‌های حرفه‌ای مطرح می‌شود در مورد اهمیت طراحی این سایت‌هاست. ممکن است از خود بپرسید به چه دلیل راه‌اندازی یک وب سایت حرفه‌ای می‌تواند دارای اهمیت باشد؟

برای یافتن پاسخ این سوال چنانچه به زندگی خود توجه کنیم متوجه خواهیم شد که طراحی سایت حرفه ای نقش بسیار مهمی را در زندگی ما ایفا می‌کند. به عنوان مثال ممکن است هر یک از ما در طول روز چند مرتبه به سایت‌های مختلف مراجعه کرده و در زمینه‌های گوناگون از آنها کمک بگیریم. برای مثال امکان دارد شما در نظر داشته باشید محصول مورد نیاز خود را از یک سایت فروشگاهی خریداری کنید یا این که بخواهید وب سایت‌ها را در زمینه‌های طراحی سایت آموزشی مورد استفاده قرار دهید.

 

خصوصیات سایت‌های حرفه‌ای

 

از آنجایی که طراحی وب سایت اهمیت بالایی را به خود اختصاص داده است باید به دقت مورد توجه قرار گیرد. لازم است یک وب سایت متناسب با نیازمندی‌های کاربران خود طراحی شده و این اطمینان حاصل شود که وب سایت مربوطه می‌تواند تجربه کاربری مناسبی را به همراه داشته باشد.

توجه داشته باشید که به کمک طراحی وب سایت حرفه‌ای نخستین برداشت از کسب‌وکار ما تعیین می‌شود. علاوه بر این سبب به وجود آمدن سازگاری می‌شود. با استفاده از طراحی وب سایت حرفه‌ای این امکان برای ما فراهم می‌شود که بتوانیم اعتماد مشتریان خود را به نحوی مطلوب جلب کنیم. همچنین این وب سایت‌‌ها موجب به وجود آمدن فضای رقابتی می‌شوند.

 

ساخت سایت حرفه ای

یک سایت خوب و حرفه ای، ابزاری است که می تواند محتوای کسب و کار شما را به بهترین نحوه ممکن به مخاطب نمایش دهد.در واقع با ساخت سایت حرفه ای یا به عبارتی طراحی حرفه ای وب سایت، مخاطب نه تنها باید جذب وب سایت شود، بلکه باید بتواند به ساده ترین شکل ممکن به محتوای مورد نظر خوددسترسی پیدا کند .همچنین یک سایت مدرن با سرعت مناسب لود می شود و در مقیاس های مختلف بازخورد مناسبی از خود نشان می دهد. بنابراین برای ساخت سایت حرفه ای باید عوامل متعددی را در نظر گرفت.

 

ساخت سایت حرفه ای

 

شرکت طراحی سایت ساپرن با طراحی حرفه ای سایت و با داشتن طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت پزشکی  به عنوان قوی ترین نمونه کارها در رزومه شخصی خود  ثابت کرده است با رعایت تمامی نکات و موارد، رضایت مشتری را جلب می نمایید.

 

 چرا باید در طراحی سایت خود از یک شرکت طراحی سایت حرفه ای کمک بگیریم؟

داشتن وب سایت برای کسب و کارها در هر صنعتی بسیار مهم میباشد. همچنین این حقیقت وجود دارد که تنها داشتن یک وب سایت ساده کافی نیست. در عوض یک وب سایت منحصر به فرد با کاربری راحت برای رقابت با رقیبان، مورد نیاز است.

به این ترتیب موفقیت آنلاین شما بستگی زیادی به نوع وب سایتی که برای کسب و کارتان طراحی میشود دارد. به همین دلیل است که نحوه طراحی سایت اختصاصی شما بسیار اهمیت دارد. بنابرین وب سایت خود را به شرکت حرفه ای طراحی سایت ساپرن بسپارید.

وجود یک وب سایت به کسب و کار شما کمک میکند تا :

 • دارای هویت درفضای اینترنت باشد.
 • به عنوان نقطه اول تماس با کاربران یا مخاطبان گسترده تر باشد.
 • کمک میکند تا ایده ها و پیام های خود را منتشر نمایید.
 • به کسب و کار اجازه میدهد تا به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا کند و گسترده تر شود.
 • بازار بزرگتر و گسترده تری را فراهم میکند.
 • فرصت ارتباط با مخاطبان را فراهم می نماید.
 • امکان ارتباط دو طرفه بین کسب و کار و کاربرانش را فراهم میکند.
 • اشتراک گذاری ایده ها بین کسب و کار و کاربرانش
 • امکان تبلیغات محصولات و خدمات کسب و کارها
 • باعث افزایش فروش و برگشت سرمایه میشود و جریان کسب درآمد را بهبود میبخشد.

 

نکات مهم طراحی وب سایت

 

نکات مهم طراحی وب سایت

طراحی وب سایت یک کار حرفه ای است، اگر شما طراحی وب سایت خود را در دست افرادی که تجربه ی کمی دارند قرار دهید، مطمئنا به نتیجه مطلوب نخواهید رسید. امروزه اهمیت داشتن یک سایت خوب بسیار بالاست، زیرا اگر سایت با هدف گذاری مناسب و هزینه ی مناسب بسته شود، می تواند کسب و کار شما را در دنیای مجازی بیشتر از دنیای واقعی کند! زیرا شما وقتی خواب هستید، وقتی مسافرت می روید و یا وقتی در راه رفت و آمد از منزل به سرکار هستید، سایت شما فعال و آماده ی خدمت رسانی و کسب و درآمد است.

 

پس باید برای طراحی سایت خود برنامه ی ویژه ای داشته باشید.

 

برای ایجاد این برنامه ی ویژه، احتیاج به دانش در خصوص کسب و کار و همچنین آشنایی و تجربه کامل در بازار نت و دنیای مجازی داریم. ما در ساپرن تمامی تجربه و دانش خود را به کار می گیریم تا با کمک شما بتوانیم بهترین نتیجه را بدست آوریم.

 

مزایای یک وب‌ سایت حرفه‌ ای

 1. کاهش هزینه‌ها

کاهش هزینه‌های یک کسب‌وکار یکی از مهم‌ترین مزیت‌های یک وب‌ سایت حرفه‌ ای است. به‌عنوان‌ مثال هزینه تأسیس و نگهداری یک وب‌ سایت حرفه‌ ای و طراحی سایت ارزان قیمت به‌ مراتب ارزان‌تر از اجاره یک فروشگاه است.

 1. دسترسی آسان

در دنیای امروز که افراد مشغله‌های زیادی داشته و به دنبال آسان‌ترین راه‌ها برای انجام امور مورد نیازشان هستند یکی از راه های آسان خدمات آنلاین است. به‌ عنوان ‌مثال افراد خرید آنلاین را به خرید حضوری از بازار ترجیح می‌دهند و این یکی از مزیت‌های یک وب‌ سایت حرفه‌ ای است.

 

مزایای یک وب‌ سایت حرفه‌ ای

 

 1. بازاریابی گسترده‌تر

بازاریابی از طریق یک وب‌ سایت حرفه‌ ای بسیار ساده‌تر و اقتصادی‌تر خواهد بود (از طریق سئو سایت و کمپین‌های تبلیغاتی)

 1. افزایش اعتبار کسب و کار

وجود یک وب‌ سایت حرفه‌ ای می‌تواند اعتبار نام تجاری شما را افزایش دهد.

 1. ارائه خدمات بهتر

یک وب‌ سایت مناسب برای محصولات یا خدمات شما نقش یک کاتالوگ جامع را ایفا خواهد کرد و اطلاع‌ رسانی جامع‌تر به همراه محتوایی جذاب‌تر را به مشتریان ارائه می‌دهید و این امر آگاهی مشتریان را در مورد کسب‌ و کار شما افزایش خواهد داد.

 1. تأثیرات مثبت در بازاریابی

با استفاده از موتورهای جستجو و بدون هزینه می‌توانید از طریق وب‌ سایت خود برای کسب‌ و کارتان بازاریابی کنید. به عبارتی موتورهای جستجو مشتریان را به سمت کسب‌ و کار شما هدایت می‌کنند.

 1. ارتباط راحت‌تر با مشتریان

یک وب‌ سایت خوب ارتباط با مشتریان و رسیدگی به درخواست‌های آنها را به امری ساده‌تر بدل خواهد کرد.

 1. طراحی کاربر محور

ما در ساپرن نسبت به طراحی سایت دیدگاهی کاربر محور داشته و معتقدیم که یک طراحی حرفه ای باید در ضمن بازتاب هویت برند، میزان وفاداری و اعتماد به برند شما را نیز ارتقاء دهد. به همین دلیل، وظیفه خود می دانیم که وب سایت شما را بگونه ای طراحی کنیم تا هر بازدید برای مخاطب شما تجربه ای لذت بخش و رضایت بخش باشد.

 

طراحی وبسایت حرفه ای

 

 1. طراحی ریسپانسیو

منظور از طراحی سایت ریسپانسیو این است که کاربر بتواند با انواع وسایل مانند لپ تاپ، تبلت، موبایل و... سایت را به درستی مشاهده کند، بدون این که اختلالی در ظاهر آن ایجاد شود. 
وب سایتی را تصور کنید که همه قسمت های آن با کامپیوتر به خوبی قابل مشاهده است، اما وقتی با موبایل وارد آن می‌شوید، تصاویر در سایز بزرگ نمایش داده شده، نیمه ای از سایت در صفحه مشاهده نمی‌شود و... در این صورت احتمالا این آخرین بازدید شما از آن  خواهد بود!

با توجه به استفاده روزافزون افراد از تلفن های همراه، کاربران اکثر اوقات وب سایت ها را از طریق موبایل مشاهده می‌کنند، به همین دلیل طراحی سایت واکنش گرا بسیار مهم تر از قبل شده است. به عنوان مثال اگر در سایت از عکس و ویدئو استفاده کرده باشید، نمایش صحیح آن ها در تمامی صفحه نمایش ها از اهمیت بالایی برخوردار است، طراحی ریسپانسیو در نمایش صحیح تصاویر و ویدئوهای سایت نقش بسزایی دارد، به این صورت که با کوچک یا بزرگ شدن صفحه نمایش تمامی المان های سایت به همان اندازه واکنش نشان خواهد داد؛ این اتفاق موجب می‌شود افرادی که وارد سایت شما می‌شوند تجربه کاربری خوبی از سایت شما کسب کنند.

 1. بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو

یک وب سایت حرفه ای باید به گونه ای طراحی شود که هم برای کاربران و هم برای موتورهای جستجو بهینه باشد. هنگامی که موتورهای جستجو وب سایت شما را حرفه ای تشخیص دهند آن را به کاربران زیادی معرفی می‌کنند. این همان موفقیت است که هر روز اوضاع کسب و کار شما را بهتر می‌کند؛ در واقع رعایت اصول سئو به بهتر دیده شدن سایت شما در فضای اینترنت کمک شایانی می‌کند. رعایت اصول سئو یا بهینه سازی موجب می‌شود سایت شما در موتورهای جستجوگر مانند گوگل رتبه بالاتری داشته باشد، هر چه رتبه سایت شما در گوگل بالاتر باشد تعداد بازدیدکنندگان سایتتان افزایش پیدا می‌کند. به عنوان مثال اگر در طراحی سایت رستوران و یا در طراحی سایت املاک از اصول بهینه سازی استفاده کنید مشتریان بیشتری به سایت شما مراجعه کنند که این اتفاق افزایش درآمد برای کسب و کار شما در پی خواهد داشت.

 

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت حرفه ای

شما برای راه اندازی و طراحی سایت حرفه ای خود به یک مشاوره درجه یک نیاز دارید. تیم شرکت طراحی سایت ساپرن با داشتن مجرب ترین مشاوران و همینطور ارائه مناسب ترین قیمت طراحی سایت حرفه ای، به شما کمک میکند که بهترین تصمیم را برای توسعه کسب و کار خود و طراحی سایت با معقول ترین هزینه و بهترین کیفیت بگیرید. کافیست با ما تماس بگیرید.

52 30 30 91 – 021

ارسال نظر

محاسبه قیمت طراحی سایت
هزینه سئو سایت
درخواست مشاوره