yandex

مراحل طراحی سایت

طراحی سایت در شرکت ساپرن روال و مراحل مشخصی دارد که یکی پس از دیگری تا زمان پیاده سازی وبسایت طی میشود. محتوای این صفحه علاوه بر اینکه شما را با این قدم ها آشنا میکند، راهنمای خوبی برای افرادی است که تصمیم به طراحی سایت گرفته اند و به دنبال منبعی مطمئن برای یادگیری میگردند.

گام

1

نیازسنجی ساخت سایت

شناسایی نیازهای مشتری و هدف نهایی طراحی وب سایت از طریق تعامل با مشتری

گام

2

تحقیق و بررسی محتوا

تیم فنی به بررسی و تحلیل محتوای گردآوری شده پرداخته و بهترین راه را جهت ارائه آن ها در سایت پیشنهاد میکند.

گام

3

طرح اولیه wireframe

از تمامی صفحات سایت مانند صفحه اصلی، درباره ما، تماس با ما و کلیه بخش های دیگر وبسایت، طراحی اولیه ای صورت گرفته و به تصویر کشیده میشود.

گام

4

طراحی قالب اصلی سایت

تیم طراحی ساپرن با توجه به طرح اولیه اقدام به دیزاین صفحات مختلف سایت کرده و تمام ملاک های طراحی ایده آل را رعایت میکند.

گام

5

کدنویسی قالب سایت

ما در ساپرن از ترکیب HTML، CSS، JQuery و Java script برای انجام کدنویسی استاتیک و آنچه که کاربر میبیند یا با آن تعامل دارد استفاده میکنیم.

گام

6

برنامه نویسی سایت

برنامه نویسی سمت سرور یا داینامیک وبسایت نیز به زبان PHP و فریم ورک Laravel انجام میشود. ساپرن به هیچ عنوان در طراحی سایت از پلاگین یا قالب های آماده استفاده نمیکند.

گام

7

ورود اطلاعات اولیه سایت

پس از اتمام برنامه نویسی، مرحله دیتاگذاری اولیه آغاز میشود. سایت را با یکسری اطلاعات اولیه به صورت تست راه اندازی می نماییم.

گام

8

تست و بازنگری سایت

در مرحله بازنگری و تست، یک فضای هاست نمونه تهیه شده و سایت به طور کامل در اختیار کارفرما قرار میگیرد تا به عنوان یک مدیر و یک کاربر با آن کار کند و تمام نظرات خود را به ساپرن منتقل کند.

گام

9

تحویل و آموزش کار با پنل سایت

بارگذاری سایت در هاست اصلی با دامنه کارفرما و آموزش تمامی امکانات سایت و نحوه کار کردن با آن به کارفرما.

محاسبه قیمت طراحی سایت
هزینه سئو سایت
درخواست مشاوره