yandex

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی یکی از مهمترین کارهایی که امروزه باعث افزایش مشتری و فروش شرکت ها شده است. از طریق طراحی سایت است که می توانید خدمات و محصولات خود را به متقاضیان کسب و کارتان عرضه کنید و در هر زمان از شبانه روز با آنها در ارتباط باشید.

در طراحی سایت شرکتی، هدف معرفی و نمایش نمونه کارها و خدمات یک موسسه یا شرکت می باشد. همچنین به دلیل استفاده زیاد کاربران از اینترنت، داشتن وب سایت اختصاصی برای شرکت ها، بسیار اهمیت داشته و در رقابت نقطه ی مثبتی محسوب می شود.

امروزه بدلیل حضور کاربران در فضای اینترنتی، که در نتیجه آن می تواند اولین برخورد افراد با شرکت ها از طریق اینترنت اتفاق بیافتد وافراد هیچ تصویری از برند شرکت ها در ذهنشان ندارند و دقیقا اینجا اولین محل تلاقی شما و مشتریان جدیدتان است که میتواند تاثیر اعجاب انگیزی در رشد کسب و کارتان داشته باشد پس طراحی سایت شرکتی این فرصت را برای شرکت ها ایجاد می کند تا باحضور در فضای آنلاین بتوانند سهم بازار بیشتری نسبت به رقبا بدست آورند.

 

مزایای طراحی سایت شرکتی

 

رعایت اصول برنامه نویسی در طراحی سایت شرکتی همواره یکی از خط قرمزهای شرکت طراحی سایت ساپرن بوده و هست که باعث ایجاد یک تجربه کاربری ایده آل برای مخاطبانتان می شود. مهمترین اصل در طراحی سایت شرکتی ، بهینه سازی آن سایت مطابق با استاندارد های گوگل می باشد که شرکت ها را در گرفتن جایگاه مناسب تر درموتورهای جستوجوگر کمک می کند به این شکل که جایگاه سایت شما بالاتر از رقبا به کاربران نمایش داده می شود.

در مقایسه با هزینه های تبلیغات دیگر همچون تلویزیون، بیلبورد و... هزینه  طراحی سایت در دراز مدت بسیار به صرفه تر خواهد بود. در نتیجه طراحی وب سایت شرکتی یک ابزار قدرتمند در راستای تبلیغات وهمچنین دسترسی آسان و سریع آن برای مخاطبان آن، بسیار مقرون به صرفه می باشد.

امروزه حضور کاربران در فضای آنلاین می تواند سود آوری چشمگیری برای شرکت ها داشته داشته باشد. اصلی ترین گام برای حضور در این فضای بکر داشتن یک سایت شرکتی حرفه ای با طراحی مناسب و با کیفیت است. طراحی سایت اختصاصی شرکتی به برندها این اجازه را می دهد که از خدمات و محصولات خود در بازار هدف مورد نظرشان آگاهی ایجاد کنند و بتوانند به راحتی با مخاطبان مورد نظرشان تعامل کنند.

 

طراحی سایت شرکتی اختصاصی

 

شرکت هایی که به دنبال برندینگ در فضای آنلاین هستید طراحی سایت شرکتی مهترین گزینه برای آنها می باشد. سایت شرکت ها همان چیزی است که به شرکت ها در فضای آنلاین اعتبار می بخشد و نمادی است که مخاطبان شما بر اساس آن شما را قضاوت می کنند.

این نکته بسیار اهمیت دارد که اگر مخاطبان در اولین برخورد با سایت شرکت شما متوجه تمایز سایت شما نسبت به دیگر سایت ها شوند این امکان را فراهم می نماید که در تمام ساعات شبانه روز اطلاعات و امکانات مربوطه در دسترس مشتریان قرار گرفته و افزایش اعتبار شرکت و همچنین افزایش اعتماد مشتریان را در پی خواهد داشت.

 

چرا طراحی وب سایت شرکتی توسط تیم برنامه نویسان ساپرن به دیگر محصول مشابه رقبا برتری دارد؟

 • امکان بررسی صحت طراحی سایت اختصاصی و استفاده از سیستم مدیریت محتوا ساپرن (Sapren CMS) در سایت wappalyzer و builtwith

 

سیستم مدیریت محتوا ساپرن (Sapren CMS)

 

 • استخراج ویژگی ها از طریق نیاز سنجی مشتریان طبق در خواست های انجام شده و یکچارچه سازی تمام نیاز ها در ابعاد مختلف
 • استفاده از چار چوب های به روز نرم افزاری در تمام بخش ها و رعایت نکات امنیتی، طراحی و توسعه
 • بررسی و استخراج تمام نکات مربوط به بهینه سازی موتور جست و جو طبق اخرین به روز رسانی های موجود
 • پیاده سازی موارد مربوط به بهینه سازی موتور های جستجو در تمام صفحات سایت
 • رعایت تمام موارد بهینه سازی بصورت تماما خودکار توسط سیستم
 • بررسی نقطه به نقطه (end to end) سیستم
 • استفاده از زبان برنامه نویسی PHP و طراحی سایت با فریم ورک لاراول

 

مزایای طراحی سایت شرکتی حرفه ای

یکی از مهمترین مزیت های طراحی سایت حرفه ای در این است که اگر شما مکان محل کار یا شرکت خود را عوض کنید مشتریان قدیمی شما هنوز می تواند شما را پیدا کنند و شما مشتریان قدیمی خود را از دست نمی دهید

از دیگر مزایای داشتن یک سایت شرکتی در نحوه ارتباط با مشتریان است یک سایت به شما اجازه یک ارتباط دو طرفه با مشتریان را می دهد به این گونه که شما در سریعترین زمان ممکن می توانید به سوالات و شبهات مشتریانتان پاسخ دهید و در صورت بروز هر گونه مشکل در اسرع وقت به حل آن بپردازید.

به عنوان سومین مزیت میتوان گفت که سایت شما بهترین مکان برای جذب کارمندان جدید است به این صورت که شما میتوانید فرصت های شغلی که در شرکتتان موجود است  را بر روی سایتتان قرار داده و به متقاضیان واجد شرایط اجازه ی درخواست بدهید و هزاران مزیت دیگر .

 

امکانات طراحی سایت شرکتی

 

امکانات طراحی سایت شرکتی

 1. صفحه "درباره ما"
 2. صفحه "تماس با ما" برقراری ارتباط در کوتاهترین زمان و ساده ترین شکل هنری است که ما در طراحی این صفحات همواره رعایت می کنیم. اطلاعات مورد نیاز در طراحی صفه تماس با ما شامل ساعات کاری شرکت، آدرس شرکت و..... می باشد که در طراحی سایت شرکتی این صفحات باید لحاظ شود.
 3. صفحه مربوط به محصولات شرکت دارای اطلاعاتی مثل: تصاویر محصول، درج قیمت، قسمت توضیحات
 4. صفحه مربوط به خدمات شرکت
 5. صفحه مربوط به نمونه کارهای شرکت
 6. صفحه مربوط به نمایندگی و شرایط اخذ نمایندگی شرکت
 7. صفحه توضیحات در رابطه با گارانتی محصولات
 8. گالری تصاویر از محصولات و محیط شرکت
 9. گالری ویدیو از محصولات و محیط شرکت
 10. امکان سفارش آنلاین محصولات
 11. استفاده از زبان انگلیسی و سایر زبان ها برای سایت
 12. صفحه مربوط به اخبار شرکت
 13. صفحه مربوط به مقالات آموزشی
 14. معرفی دستاورد ها و اهداف شرکت
 15. امکان درج نظرات در رابطه با محصولات،‌ خدمات و نمونه کارها

شرکت طراحی سایت ساپرن در طراحی سایت شرکتی همه ی این امکانات را اعمال نموده و علاوه بر موارد گفته شده شرکت ساپرن با توجه به نیاز و خواسته مشتریان خود تمام بخش ها را با توجه به سیاست شرکت شما عزیزان بصورت اختصاصی پیاده سازی خواهد کرد.

 

چرای برای کسب و کار خود نیاز به طراحی سایت داریم؟

طراحی سایت شرکتی یکی از گام های مهم برای شروع سرمایه گذاری می باشد و باعث پررنگ نشان دادن کسب و کار فرد مورد نظر در دنیای آنلاین خواهد شد. اگر این سایت را به خوبی راه اندازی کنید نه تنها تعامل تان با مخاطبین افزایش پیدا خواهد کرد بلکه می توانید محصولات و خدماتتان را به بهترین شکل به مخاطب خود ارائه نمایید.

 

در واقع هدف از طراحی سایت شرکتی این است که با طراحی زیبا کسب و کار و تجارت خود را به کاربر نشان دهید.

 

بدین معنی اگر بخواهیم یک وب سایت شرکتی را تصور کنیم، آن تصور باید بدین صورت باشد که کاربر بدون ذهنیت و اطلاع قبلی از نحوه فعالیت شما و با ورود به سایت، از کسب و کار و نحوه ارائه شما متعجب شود و سایت نظر او را به خود جلب کند.

از آنجایی که هر روزه به تعداد مخاطبین در فضای مجازی افزوده می شود، هر شرکتی نیاز دارد برای ارائه خدمات خود در این فضا فعالیت کند و اولین قدم همان طور که قبل تر اشاره کردیم، طراحی سایت شرکتی با امکانات و کیفیت مناسب می باشد. صاحبان کسب و کار با داشتن وب سایت جذاب در فضای آنلاین می توانند محصولات خود را معرفی نمایند و با توجه به این ویترین، مردم در مورد سطح یک شرکت و نحوه فعالیت آن نظر می دهند.

اکثر افراد امروزه برای آشنایی با یک برند، ابتدا به صورت آنلاین به سایت سر می زنند، بدون اینکه ذهنیتی از برند شرکت در دنیای واقعی داشته باشند. پس هر فردی در ابتدا سایت را جستجو کرده و بازدید از آن را در اولویت قرار می دهد.

 

ساخت سایت شرکتی واکنشگرا (ریسپاسیو)

سایت های طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت ساپرن کاملا ریسپاسیو بوده و خود را نسبت به تمام ابعاد تطبیق می دهد و نمایش کاملی دارد شرکت طراحی سایت ساپرن به نمایش سایت ها در تبلت، تلفن های همراه و سایردستگاه ها اهمیت می دهد این موضوع که ابعاد نمایشگر چقدر است هیچ اهمیتی ندارد.

شرکت طراحی سایت ساپرن همواره خود را متعهد به استفاده از شبکه های اجتماعی در جذب کاربران جدید می داند.

 

طراحی سایت شرکتی واکنشگرا (ریسپاسیو)

 

شبکه های اجتماعی برای به اشتراک گذاری مطالب و مقالات سایت مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از تاثیرگذارترین راه ها در برقراری ارتباط با کاربران استفاده از شبکه های اجتماعی است. در هنگام طراحی سایت ریسپانسیو شرکتی باید توجه ویژه ای به هماهنگی میان  شبکه اجتماعی و سایت در حال طراحی داشت.

 

سئو و بهینه سازی سایت شرکتی

شرکت طراحی سایت ساپرن خود را متعهد می داند تا سایت هایی مطابق با  استاندارد های  موتورهای جستوجوگر گوگل طراحی کند.

امروزه استفاده از موتورهای جستوجوگر برای کاربران تبدیل به یک عادت شده و مردم برای پیدا کردن مطالب مورد نظر خود از موتورهای جستوجوگر استفاده می کنند اما نکته قابل توجه این موضوع می باشد که مردم فقط به صفحه ی اول گوگل توجه نشان می دهند پس به همین علت سئو سایت و بهینه سازی سایت شرکتی اهمیت بالایی پیدا می کند.

کارفرمایان زیادی به حضور در صفحه اول گوگل توجه نشان می دهند و خواهان ترافیک بیشتر برای سایت های خود هستند که درواقع سئو سایت، بازدهی و ترافیک سایت را بالا خواهد برد.

 

طراحی سایت شرکتی ارزان

امروزه شرکت هایی که قسمتی از بودجه خود را به بازاریابی در فضای آنلاین اختصاص می دهند نتایج بهتری از رقبا می گیرند همانا ممکن است که برخی شرکت ها به خاطر کمبود بودجه نتوانند با طراحی سایت و حضور در بازاریابی آنلاین، استفاده کنند.

شرکت طراحی سایت ساپرن با در نظر گرفتن اهمیت این موضوع این مشکل را حل کردهاست.

شرکت هایی که توانایی پرداخت هزینه های سنگین را ندارند می توانند با استفاده از تعرفه طراحی سایت شرکتی ساپرن با کمترین هزینه با طراحی سایت ارزان، بیشترین میزان سودآوری را برای شرکت خود به ارمغان بیاورند و شاهد رشد چشمگیر کسب و کارشان در کوتاهترین زمان ممکن باشند.

 

طراحی سایت شرکتی ارزان

 

شرکت طراحی سایت ساپرن با استفاده از روش های نوین و خلاقانه به طراحی سایت و سئو سایت می پردازد.

 

مهم ترین عوامل موثر در طراحی سایت شرکتی اختصاصی:

اهمیت رنگ بندی در طراحی سایت

 رنگ بندی درست در هر چیزی می تواند باعث جذب مشتری شود. مثلا شما معمولا لباس های خود را بر اساس رنگ انتخاب می کنید یا رنگ دیوار های خانه و رنگ پرده و رنگ وسایل خانه برایتان اهمیت دارد. امروزه انتخاب رنگ یکی از مهم ترین مسائل در جذب مشتری است. رنگ بندی در طراحی سایت تاثیر به سزایی دارد. چرا که کاربران زمانی که وارد سایتی می شوند اولین نکته ای که آنها را جذب خود می کند رنگبندی سایت، تصاویر و نوع طراحی سایت است.

رنگ هایی که در سایت وجود دارد بر روی احساسات افراد تاثیر میگذارد. مثلا اگر سایت رنگ هایی شاد داشته باشد مطمئنا کاربران بیشتری را به خود جذب می کند.

پس یک طراح سایت باید اطلاعاتی در مورد روان شناسی رنگ ها داشته باشد. شرکت طراحی سایت ساپرن یکی از بهترین ها در این زمینه است و سایت هایی مناسب با سلیقه شما و در جهت جذب کاربران طراحی می کند.

برای طراحی یک وب سایت ابتدا باید نوع خدماتی که قرار است این سایت ارائه دهد مورد بررسی قرار بگیرد و بر اساس هدف مشخص شده باید یک سایت طراحی و رنگ بندی آن مشخص شود. به هر حال ممکن است هدف نهایی هر سایت افزایش فروش و کسب درآمد باشد بنابراین باید هویت سایت به کابران نشان داده شود تا موجب جلب رضایت و اعتماد آنها شود و به درآمد زایی کمک کند.

 

مهم ترین عوامل موثر در طراحی سایت شرکتی اختصاصی

 

رنگ بندی متناسب با فرهنگ

یکی از عوامل مهم در رنگ بندی در طراحی سایت، انتخاب رنگ هایی است که متناسب با کشور ماست و در افراد کشورمان حس خوبی ایجاد میکند مثلا رنگ سفید در کشور نشانه پاکی و رضایت است و حس خوبی را القا می کند ولی همین رنگ ممکن است در کشورهای دیگری مانند ژاپن حس ناخوشایندی را القا کند.

هم چنین باید به این نکته توجه داشته باشید که در انتخاب رنگ  دقت کنید که رنگ های متناقض را به صورت همزمان استفاده نکنید. رنگ هایی را برای زمینه استفاده کنید که حس آرامش به کاربران می دهد. در طراحی وب سایت باید حتما این نکته را در نظر بگیرید که مخاطب این وب سایت چه گروه سنی هستند. هم چنین باید لوگو و برند محصول مورد نظر را در نظر بگیرید و در طراحی وب سایت قرار دهید.

 

تجربه کاربری یا UX

زمانی که طراحان تجربه کاربری را به خوبی بیابند می توانند وب سایت های بهتری را ارائه دهند. در واقع تجربه ی کاری ایجاد تعاملی مثبت با کاربران در محیط وب سایت است. در واقع داشتن اطلاعاتی درباره ی تجربه کاربری باعث می شود که کاربران از گشتن در محیط وب سایت لذت ببرند. در واقع طراح تجربیات خوب و بد کاربران را ارزیابی میکند و از آنها در طراحی سایت استفاده می کند و سعی میکند محیطی را فراهم کند که کاربران هنگام گشتن در سایت به مشکل قابل توجهی برخورد نکنند.

 

تجربه کاربری یا UX در طراحی سایت شرکتی

 

زمانی که طراح می خواهد از تجربه ی کاربری در طراحی سایت شرکتی استفاده کند، در ابتدا باید این مسائل را مد نظر قرار دهد:

 • مشتریان و کاربران در چه رده سنی قرار دارند؟
 • هدف از ایجاد این وب سایت چیست؟
 • چه محصولاتی قرار است ارائه شود؟
 • چه انگیزه هایی برای ترغیب کاربران وجود دارد؟

 

یک طراح روی نحوه ی ارتباط مشتری با سایت تحقیق میکند و سعی میکند که آن را بهتر کند. طراحان شرکت طراحی سایت ساپرن از زبده ترین این افراد هستند و سعی میکنند که با ایجاد محیطی دلپذیر در وب سایت هایی که طراحی میکنند دارندگان وب سایت ها را به فروش بالا از محصولات و سود دهی برسانند.

باید به اینکه توجه داشت که تفاوت هایی بین رابط کاربری و تجربه کاربری وجود دارد. در رابط کابری طراح سعی می کند که شیوه ای برای ارتباط با کاربران ایجاد کند ولی تجربه کاربری سعی در ایجاد محیطی لذت بخش در سایت را برای کاربران دارد. دیگر تنها عامل زیبایی سایت مد نظر نیست بلکه تجربه ی کاربری نیز به ایجاد محیطی خلاقانه کمک می کند.

در واقع تجربه کاری کمک میکند که سایت شما به تمام نیازهای کاربران پاسخ دهد. امروزه شرکت های بزرگی مانند آمازون به این عامل توجه بسیاری نشان می دهند.

برای داشتن تجربه کاربری خوب باید بدانید که در کنار زیبایی، داشتن محتوای مناسب و راه های ارتباطی آسان بسیار مهم است. در واقع یک طراح باید کاری کند که یک مشاهده کننده به مشتری تبدیل شود.

باید کاربران را آنالیز کنید و دلایل عدم خرید و نارضایتی های آنها را بررسی کنید و عوامل مخرب را از بین ببرید. تجربه کاربری نشان می دهد که هر سایت پیچیده تر باشد با عدم رضایت مشتریان همراه است، پس باید راه های ارتباطی و در دسترس بودن سایت را فراهم کنید. امنیت و سرعت یکی از شعارهای شرکت طراحی سایت ساپرن است که شما می توانید با مراجعه به این شرکت طراحی سایت خود را با اطمینان به آنها بسپارید چرا که از روش های خلاقانه ای در طراحی سایت استفاده می کنند.

 

عوامل موثر در تجربه کاربری طراحی سایت شرکتی

 

عوامل موثر در تجربه کاربری طراحی سایت شرکتی

عواملی که در تجربه کاربری باید به آنها توجه داشت عبارتند از: نقشه سایت، استفاده از رنگ ها، چیدمان کاربردی، ترتیب و شکل گزینه ها، روند ثبت نام، شیوه ذخیره سازی اطلاعات کاربر، شیوه خرید، عناوین بخش ها، وضوح نوشته ها، تصاویر و .....  

 

نتایج یک تجربه کاربری مناسب

 • امروزه با افزایش استفاده از تکنولوژی خیلی از افراد دچار سردرگمی می شوند ولی یک تجربه کاربری مناسب شرایطی را فراهم میکند که استفاده از تکنولوژی به راحتی انجام شود.
 • خطاهای کاربری و عدم رضایت کاربران کمتر می شود.
 • کاربران به استفاده از محصولات سایت بیشتر روی می آورند.
 • استفاده از تکنولوژی افزایش می یابد.
 • فروش محصول و سوددهی افزایش می یابد.
 • هزینه های توسعه ی محصول و پشتیبانی کاهش پیدا میکند.

 

مراحل تجربه کاربری در ساخت سایت شرکتی

در ابتدا باید اطلاعاتی را درباره ی کاربران جمع آوری کنید و سپس به دسته بندی آنها بپردازید. گروه های هدف باید مشخص شوند و در اولویت قرار بگیرند. سپس شخصیت های فرضی باید ایجاد شود که ویژگی های مشترک مخاطبان را داشته باشد. در این زمان نوع ارتباط این شخصیت های فرضی با وب سایت باید مورد بررسی قرار بگیرد.

در این زمان است که نیازهای مخاطبان مشخص می شود و اینکه هر مخاطبی که وارد سایت می شود به دنبال چه می گردد و چه انتظاری دارد، چگونه می تواند با سایت ارتباط برقرار کند. بررسی این عوامل به طراحی سایت مقبول کمک می کند. زمانیکه تمامی این عوامل مورد بررسی قرار گرفت به طراحی سایت پرداخته می شود.

شرکت ساپرن با ارائه نرم افزار های به روز و توانمند سازی فرآیندهای کسب و کار سعی در ارائه بهترین خدمات را به دارندگان سایت ها دارد. این شرکت به صورت تخصصی در برنانه نویسی و تولید و طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت پزشکی، طراحی سایت املاک و سایر سایت های خدماتی و تبلیغاتی خدماتی با کیفیت ارائه می دهد.

 

مراحل تجربه کاربری در ساخت سایت شرکتی

 

یکی از نکات مهم در تجارت امروز داشتن سایت های متنوع و جذاب است چراکه امروزه تکنولوژی در حال پیشرفت است و افراد به جای مراجعه حضوری از سایت ها به دنبال رفع نیازهایشان هستند. بنابراین طراحی سایت یکی از عوامل مهم در تجارت و صنعت است.

در طراحی سایت شرکتی باید المان های مختلفی را مد نظر قرار داد. یکی از این المان ها رنگبندی سایت است.

امروزه رنگبندی نه تنها در طراحی سایت شرکتی بلکه در هر پدیده و چیدمانی می تواند جلب توجه کند بنابراین یک طراح سایت خوب باید روان شناس خوبی نیز باشد.

تمامی این موارد در نمونه طراحی سایت شرکتی ساپرن قابل مشاهده است.

 

طراحی سایت شرکتی اختصاصی چه می‌کند؟

مدیریت تمام محتوای سایت بصورت کنترل شده اعم از تعریف محصولات، نمونه کار، خدمات، مقالات، اخبار، گالری تصاویر، گالری فیلم، پرسش و پاسخ متداول، مشتریان، صفحه فرود (landing page)، تنظیمات مربوط به انداره تصاویر تمامی بخش های فوق، ایجاد اتوماتیک موارد مربوط به سئو سایت مانند متا تگ ها و اسکیما های اختصاصی مرتبط به هر یک از بخش های فوق.

در طراحی سایت اختصاصی شرکتی ساپرن، مدیران سایت با توجه به نیاز خود تمامی فیلدهای ورودی اطلاعات مربوط به هر یک از بخش های فوق را وارد کرده و در نهایت خروجی آن در قالب سایت به کاربران نمایش داده می شود.

ویژگی و کارکردهای محصول، زبان‌های برنامه نویسی سمت سرور و کلاینت، پایگاه داده‌ها، زیرساخت‌ها، سیستم‌عامل، متدلوژی توسعه، معماری

 

گروه های بازار هدف طراحی سایت شرکتی چه کسانی هستند؟

شاغلین و فعالان در زمینه های بازرگانی، تولیدی، صنعتی و خدماتی از طریق این محصول میتوانند به معرفی همه جانبه خود از قبیل معرفی سازمان یا شرکت، معرفی خدمات، محصولات، نمونه کار ها بپردازند.

 

پیچیدگی و سطح فناوری طراحی سایت شرکتی

 

پیچیدگی و سطح فناوری طراحی وب سایت شرکتی :

مدیریت تمام محتوای سایت بصورت کنترل شده، رعایت اصول بهینه سازی موتور های جست و جو طبق آخرین استاندارد های بهینه سازی و پیاده سازی آن ها بصورت خودکار، امکان تعامل با کاربران از طریق پنل مدیریتی، رعایت حداکثری نیاز های مدیریان سایت و افزودن ویژگی های متنوع تنها با مجور دهی در سطوح مدیریتی

 

برخی از ماژول های مهم سیستم مدیریت محتوا ساپرن ( Sapren CMS ):

 

نام ماژول

شرح و توضیحات ماژول

ماژول داشبورد

مشاهده خلاصه ای از بازدید های سایت بر اساس نوع دستگاه، نوع مرورگر و موقعیت مکانی، مشاهده سفارشات، پیام های کاربران، تماس با ما، تعداد محصولات و خدمات و نمونه کارها، تعداد اخبار، تعداد مقالات

ماژول محصولات

ایجاد، ویرایش و حذف محصولات شامل نام، دسته بندی،  نامک(url)، قیمت، توضیحات کوتاه و کامل، تصاویر، عنوان سئو (meta title)، توضیجات سئو (meta description)، لینک مرجع (canonical) می باشد.

ماژول نمونه کار

ایجاد، ویرایش و حذف نمونه کار شامل نام، دسته بندی، نامک(url)، توضیحات کوتاه و کامل، تصاویر، عنوان سئو (meta title)، توضیجات سئو (meta description)، لینک مرجع (canonical) می باشد.

ماژول خدمات

ایجاد، ویرایش و حذف خدمات شامل نام، دسته بندی، نامک(url)، آیکون، توضیحات کوتاه و کامل، تصاویر، عنوان سئو (meta title)، توضیجات سئو (meta description)، لینک مرجع (canonical) می باشد.

ماژول مقالات

ایجاد، ویرایش و حذف مقالات شامل نام، دسته بندی،  نامک(url)، توضیحات کوتاه و کامل، تصاویر، عنوان سئو (meta title)، توضیجات سئو (meta description)، لینک مرجع (canonical) می باشد.

ماژول اخبار

ایجاد، ویرایش و حذف اخبار شامل نام، دسته بندی،  نامک(url)، توضیحات کوتاه و کامل، تصاویر، عنوان سئو (meta title)، توضیجات سئو (meta description)، لینک مرجع (canonical) می باشد.

ماژول صفحه فرود (landing page)

ایجاد، ویرایش و حذف صفحه فرود شامل عنوان، نامک(url)، توضیحات، تصاویر، عنوان سئو (meta title)، توضیجات سئو (meta description)، لینک مرجع (canonical) می باشد.

ماژول اسلایدر

ایجاد، و یرایش و حذف اسلایدر شامل عنوان، الویت نمایش، عنوان دکمه، لینک دکمه، متن اسلایدر، تصویر می باشد.

ماژول گالری عکس

ایجاد، ویرایش و حذف تصاویر شامل عنوان، دسته بندی،  توضیحات می باشد.

ماژول گالری ویدیو

ایجاد، ویرایش و حذف ویدیو شامل عنوان، دسته بندی،  توضیحات، لینک، تصویر می باشد.

ماژول سولات متداول

ایجاد، ویرایش و حذف سولات شامل دسته بندی، سوال و پاسخ می باشد.

ماژول سفارشات

مدیریت سفارشات شامل مشاهده جزییات سفارش و پرداخت فاکتور سفارش، ، تایید سفارش، لغو سفارش، تایید ارسال سفارش می باشد.

ماژول نمایندگی

ایجاد، ویرایش و حذف نمایندگی شامل نام نماینده، توضیحات، تصویر و آدرس و سایر اطلاعات تماس می باشد.

ماژول مشتریان ما

ایجاد، ویرایش و حذف مشتریان شامل نام مشتری، توضیحات، تصویر و نظرات مشتریان می باشد.

ماژول کاربران

ایجاد، ویرایش و حذف کاربران شامل نام، نام خانوادگی، شماره همراه و ثابت، ایمیل، کد ملی، گذرواژه، آدرس، تصویر می باشد.

ماژول مدیران

ایجاد، ویرایش و حذف مدیران شامل نام، نام خانوادگی، ایمیل، گذراژه، تصویر، مجوز دسترسی به ماژول های سایت می باشد.

ماژول پیشنهادات و انتقادات

مدیریت پیشنهادات و انتقادات شامل نام و نام خانوادگی ارسال کننده، عنوان، پیام می باشد.

ماژول تماس با ما

مدیریت پیام های تماس با ما شامل نام و نام خانوادگی ارسال کننده، عنوان، پیام، ایمیل و موبایل می باشد.

ماژول تنظیمات

مدیریت تنظیمات پایه سایت شامل نام سایت، آدرس دامنه، ایمیل، شماره همراه، طول و عرض جغرافیایی، تلفن، آدرس، توضیجات درباره ما، واتساپ، تلگرام، اینستاگرام، لوگو، تصویر درباره ما، عنوان سئو (meta title)، توضیجات سئو (meta description)، لینک مرجع (canonical) و شناسه گوگل آنالیز می باشد.

 

مشاوره رایگان و سفارش طراحی سایت شرکتی ساپرن

شما برای سفارش سایت شرکتی خود به یک مشاوره درجه یک نیاز دارید. تیم شرکت طراحی سایت ساپرن با داشتن مجرب ترین مشاوران و همینطور ارائه مناسب ترین قیمت طراحی سایت شرکتی، به شما کمک میکند که بهترین تصمیم را برای توسعه کسب و کار خود و طراحی سایت با معقول ترین هزینه و بهترین کیفیت بگیرید. کافیست با ما تماس بگیرید.

52 30 30 91 – 021

طراحی صفحه نمونه کار
طراحی صفحه محصولات
طراحی صفحه گالری تصاویر
طراحی صفحه گالری ویدیو
ماژول ایجاد صفحه فرود
طراحی صفحه اخبار
طراحی صفحه مقالات
پرسش و پاسخ متداول
سیستم نظرسنجی
فرم استخدام
اطلاعیه ها
سخن مدیر عامل
امکان معرفی شعب
جستجو (پیشرفته)
معرفی اعضاء و بخش های مختلف شرکت
قوانین و سیاست ها
چگونه می توانم بهترین وب سایت را برای کسب و کار خود داشته باشم؟

تیم ما صبورانه و صادقانه شما را راهنمایی و کمک خواهند نمود. متخصصان برنامه نویسی و طراحی وب سایت ما چندین پکیج طراحی وب سایت در حوزه های متنوع مطابق با سلیقه و خواسته های شما طراحی می نمایند. همچنین پکیج های آماده در وب سایت موجود هستند و جهت طراحی سایت اختصاصی هم به صورت تلفنی و هم به صورت حضور شما در محل شرکت با شما در این مورد صحبت خواهند نمود.
مرحله سفارش وب سایت بسیار مهم می باشد چرا که اعتبار و وجهه رسمی شما و کسب و کار شما خواهد بود.
به یاد داشته باشید وب سایت شما در آینده نمونه کار ما خواهد بود بنابراین بیشترین توان خود برای طراحی یک وب سایت ایده آل، خلاقانه و حرفه ای خواهیم گذاشت.همچنین می توانید به صورت آنلاین هزینه طراحی سایت را محاسبه کرده و سفارش دهید.

هزینه ی طراحی سایت چقدر می باشد؟

هزینه طراحی سایت به عوامل مختلفی و انتظار شما از سایت بستگی دارد.
هزینه ثبت یک دامنه که با این نام وب سایت شما مورد بازدید قرار می گیرد. مثلاً www.sapren.net
هزینه میزبانی وب (اجاره فضا یا Host در اینترنت) که صفحات وب سایت و پست های الکترونیک شما را نگهداری می کند و قیمت آن بستگی به حجم فضای مورد نیاز و کیفیت آن بستگی دارد. هنگام طراحی سایت، هاست در شرکت ساپرن به صورت رایگان ارائه میگردد.
هزینه طراحی و پیاده سازی سایت و برنامه نویسی های بخش های مختلف پروژه
توجه داشته باشد که تمام موارد فوق را می بایست از شرکت های معتبر و شناخته شده تهیه نمود. عدم توجه و دقت در تهیه این موارد، میتواند خسارت های جبران ناپذیری برای تجارت شما بوجود آورد. که خوشبختانه تمامی این امکانات توسط تیم ساپرن برای شما قابل ارئه می باشد.

برای داشتن یک سایت حرفه ای چه کاری باید انجام داد؟

ابتدا می بایست درک درستی از اهداف و چشم اندازهای خود جهت طراحی سایت داشته باشید. با توجه به اینکه طراحی سایت مناسب می تواند تجارتی کوچک را بزرگ جلوه داده و نظر مشتری را بیشتر به خود جلب نماید و در نهایت آنها را به سمت خرید کالا و یا خدمات از شما سوق دهد. باید با استفاده از تجزیه تحلیل و آنالیز وب سایتهای فعال در فضای کاری شما، تمامی آنچه را که قرار است در وب سایت شما ارائه شود را تهیه کرده و سپس از طریق شرکتی معتبر طراحی سایت شرکت یا سازمان خود را به آنها بسپارید. در صورتیکه شرکت مورد انتخاب شما یک شرکت یا تیم معتبر برنامه نویسی و مجرب در زمینه طراحی صفحات وب و پورتال هی سازمانی باشد، مانند شرکت ساپرن خود بقیه مراحل طراحی سایت را با شما به پیش خواهد برد.

داشتن وب سایت برای چه کسانی و یا چه شرکتهایی نیاز هست؟

با توجه به اینکه هیچ کسی، هیچ شرکت و یا سازمانی بدون اهداف انتفاعی و یا غیر انتفاعی خلق نمی شود، پس می توان گفت همگی آنها نیازمند داشتن یک سایت مرتبط با نوع فعالیت خود می باشند. هر فردی و یا شرکتی که تصمیم داشته باشد کالا، خدمات و یا اطلاعات مورد نظر خود را به مخاطبان عرضه کند نیاز دارد که یک وب سایت برای خود داشته و طراحی نماید.

چه نیازی به داشتن یک وب سایت می باشد؟

امروزه با توجه به پیشرفت چشمگیر تکنولوژی، گستردگی، سبک زندگی و عمق فعالیت ها، افراد و شرکت ها تمامی خدمات و محصولات مورد نظر خود را در هر زمینه ای که باشد با جستجو در اینترنت از طریق تلفن های همراه خود و یا مرورگرهای سیستم های شخصی شان پیدا می کنند، کسی که بدنبال خدمات شماست می تواند از همین طریق با فعالیت شما آشنا شود. بنابراین چه افرادی که دارای کسب و کار خرد و چه کلان می باشند به سهولت می توانند با داشتن یک سایت به بهترین نحو به معرفی خدمات و محصولات خود بپردازند و در نتیجه باعث افزایش فروش محصولات و یا خدمات خود شوند.

سایت داینامیک و استاتیک چه تفاوت هایی دارند؟

اصولا سایتهای ایستا یا استاتیک سایتهایی هستند که ضرورتی برای تغییر مداوم اطلاعات آنها احساس نمی شود. اینگونه وب سایتها معمولا تنها جهت معرفی کاربرد دارند،عملیات محتوایی سایت به ندرت صورت می پذیرد و در مقابل سایتهای پویا نیاز شدید به تغییر مداوم اطلاعات و محتوا داشته و بنا به نیازمندی و کاربرد سایت طراحی و توسعه می یابند.

آیا وب سایت شرکتی طراحی شده واکنشگرا است؟

بله تمام سایت های که با سیستم مدیریت محتوا ساپرن طراحی می گردد واکنشگرا و Responsive بوده و در تمام دستگاه های PC / Laptop / Tablet / Mobile با بهترین کیفیت و حفظ یکپارچگی قابل نمایش است.

 1. سلام یک عکس در توضیحاتتون گذاشتین که مربوط به سایت wappalyzer و builtwith هست میشه یک توضیح بدین که این چی هست؟ممنون

  1. سلام جناب علی نیا عزیز
   این عکس نشان دهنده اختصاصی بودن سیستم مدیریت محتوا ساپرن می باشد و همچنین نشان میدهد از چه ابزارها و چه زبانی برای برنامه نویسی سایت استفاده شده است. سایت هایی که توسط شرکت ساپرن طراحی میگردند در صورتی که با این ابزارها بررسی فرمایید در تمامی آنها لوگو ساپرن را مشاهده می فرمایید که نشان از اعتبار و اختصاصی بودن آن می باشد.

   سیستم مدیریت محتوا ساپرن (Sapren CMS)

 2. سلام هزینه تقربی طراحی یک سایت شرکتی چقدر هست؟

  1. سلام جناب سعادتی عزیز
   هزینه طراحی سایت به صورت از پیش تعیین شده نمی باشد. سایت با توجه به امکانات مورد نظر شما طراحی میشود و هزینه های آن متغییر می باشد. لطفاً جهت اطلاعات بیشتر با واحد فروش مجموعه با شماره 52 30 30 91 021  داخلی 1 در ارتباط باشید. با تشکر

 3. سلام شما سایت هایی که طراحی میکنین داینامیک هست یا استاتیک؟

  1. سلام جناب فیاض پور عزیز
   کلیه سایت هایی که توسط شرکت ساپرن طراحی میشوند داینامیک بوده و دارای پنل مدیریت حرفه ای می باشند. همچنین پنل مدیریتی و طراحی سایت کاملاً بر پایه اصول سئو برنامه نویسی میشوند و شما کلیه موارد مربوط به سئو سایت را نیز میتوانید از طریق پنل مدیریتی کنترل نماییند. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با واحد فروش مجموعه با شماره 52 30 30 91 021  داخلی 1 در ارتباط باشید یا از طریق فرم درخواست مشاوره در انتهای همین صفحه اطلاعات تماس خود را ارسال فرمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. با تشکر

 4. سلام یک سوالی داشتم طراحی سایت شرکتی چقدر زمان میبره؟

  1. سلام جناب بختیاری عزیز
   طراحی سایت شرکتی با توجه به درخواست و امکانات مورد نیاز شما از 15 روز الی 2 ماه زمان می برد.  خواهشمندم جهت اطلاعات بیشتر با واحد فروش مجموعه با شماره 52 30 30 91 021  داخلی 1 در ارتباط باشید یا از طریق واتساپ برای ما پیام ارسال فرمایید. با تشکر

 5. طراحی سایت هاتون قابلیت ارتقا هم دارن؟

  1. سلام دوست عزیز
   بله کلیه سایت هایی که توسط شرکت ساپرن طراحی میشوند با توجه به اینکه برنامه نویسی اختصاصی انجام میگیرد در هر زمان که شما بخواهید قابلیت ارتقاء و اضافه کردن امکانات جدید در سایت وجود دارد.

 6. سلام امکان داشتن سایت شرکتی که در عین حال چند تا محصول هم به فروش برساند هست؟

  1. سلام. وقتتون بخیر
   بله دوست عزیز امکان طراحی چنین سایتی وجود دارد. نمونه کار طراحی سایت شرکت نیکسل یک نمونه از طراحی سایت شرکتی و فروشگاهی می باشد. همچنین جهت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره میتوانید با شماره 52 30 30 91 021 داخلی 1 تماس بگیرید.

 7. امکان سفارش طراحی سایت به زبان های دیگه وجود داره توسط شما؟ من خارج کشور هستم و میخوام یک سایت انگلیسی برام طراحی بشه

  1. سلام. بله دوست عزیز به هر زبانی که شما بخواهید امکان طراحی سایت وجود داره. البته در حال حاضر سیستم مدیریت محتوا ساپرن به دو زبان فارسی و انگلیسی می باشد که شما به راحتی میتوانید سایت انگلیسی یا همزان با سایت فارسی و دو زبانه را به راحتی مدیریت نمایید. افزودن زبان های دیگر مانند عربی، ترکی و هر زبان دیگری که شما بخواهید نیز وجود دارد. در صورت سوال و راهنمایی میتوانید با شماره 52 30 30 91 021 تماس بگیرید و یا فرم درخواست مشاوره را از انتهای صفحه برای ما ارسال فرمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.
   موفق باشید.

 8. سلام وقت بخیر. شما سایت هاتون رو کاملا برنامه نویسی میکنین یا از وردپرس استفاده میکنین؟

  1. سلام دوست عزیز٬ وقت شما هم یخیر
   تمام سایت هایی که توسط شرکت ساپرن طراحی میشه کاملاْ بصورت طراحی سایت اختصاصی بوده و برنامه نویسی میشوند. طراحی سایت با زبان php و فریم ورک لاراول هست.
   طراحی سایت با وردپرس مشکلات زیادی داره. همچنین مزیت هایی رو هم داره از جمله ارزان بودن آن که البته مشکلات آن از مزیت هایش بیشتر هست. ولی خب شرکت ساپرن طراحی سایت با لاراول رو انتخاب کرده که بسیار قدرتمند و کارآمد هست و یک سیستم مدیریت محتوای کاملا اختصاصی در همین زمینه بنام « سیستم مدیریت محتوا ساپرن (Sapren CMS)» با زبان php و فریم ورک لاراول طراحی کرده که بسیار حرفه ای بوده و دارای امکانات زیاد و یک پنل مدیریتی قوی می باشد. این سیستم مدیریت محتوا توسط سایت های wappalyzer و builtwith نیز تایید شده می باشد که نشان از طراحی سایت حرفه ای و قدرتمند بودن آن هست.
   همچنین شرکت ساپرن سعی نموده برای قیمت طراحی سایت مبالغ مناسبی را در نظر بگیرد تا مشتریان گرامی بتوانند با پرداخت همان هزینه طراحی سایت قالب آماده از یک طراحی سایت کاملاْ اختصاصی و حرفه ای بهره مند شوند.
   در صورت هرگونه سوال میتواینید با شماره های ما تماس بگیرید و یا فرم درخواست مشاوره در انتهای صفحه را تکمیل فرمایید تا همکاران ما با مشاوره رایگان شما را در این زمینه راهنمایی بفرمایند.
   همچنین برای اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید مقاله دلایل برتری طراحی سایت اختصاصی از نمونه وردپرسی را نیز مطالعه بفرمایید.
   موفق باشید.

 9. سلام تعرفه طراحی سایت شرکتی چقدر هست و چند روز زمان میبره تا سایت رو تحویل بدین؟

  1. سلام. وقتتون بخیر
   دوست عزیز قیمت طراحی سایت به عوامل زیادی بستگی داره. اینکه شما چه امکاناتی برای سایت در نظر دارید و نیازتون چی هست در قیمت طراحی سایت تاثیر گذار هستش. شما میتونید به صفحه محاسبه قیمت طراحی سایت مراجعه کنید و درخواست خودتون رو با توجه به نیازهاتون از سایت برای ما ارسال کنین تا کارشناسان ما قیمت طراحی سایت را برای شما محاسبه و با شما تماس بگیرند و قیمت رو خدمتتون اعلام کنن. زمان طراحی سایت هم به همین صورت هست ولی تقریباً 10 الی 30 روز زمان میبره.

ارسال نظر

محاسبه قیمت طراحی سایت
هزینه سئو سایت
درخواست مشاوره