yandex

طراحی سایت املاک

طراحی سایت املاک و مستغلات باید برای ایجاد اعتماد ایجاد شوند زیرا اینکه خانه یا ملک یکی از مهمترین خریدهای شخصی است. در واقع خریدار باید اعتماد کند که آژانس املاک و مستغلات به اندازه سرمایه گذاری آنها اهمیت می دهند و خوب انتظاری که از طراحی سایت املاک میرود این است که یک وب سایت این کار را انجام می دهد.

 

اهداف طراحی وب سایت املاک و مستغلات:

  • ویژگی های ملک را معرفی کرده تا برای بازدید شخصی از آن بازدید کنند.
  • قرار دادن چهره به نام یک شرکت ، باعث می شود بیننده احساس کند که قبل از اولین ملاقات ، نماینده یا تیم را از قبل می شناسد.
  • گشت و گذار در منطقه با املاک و مستغلات و هر آنچه در این زمینه جالب است به بینندگان خود ارائه دهد.
  • استفاده از نقشه ها برای نشان دادن بینندگان دقیقاً در جایی که خصوصیات ذکر شده در آن قرار دارند، حتی تا پایین بلوک.

تجارت خود را با شرکت طراحی سایت ساپرن در یک وب سایت عالی املاک و مستغلات قرار دهید  چرا که طراحان وب ما از بهترین این صنعت هستند و این در مورد طراحی سایت های ما صادق است. ما وب سایت های شگفت انگیزی داریم از جمله طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت رستوران و ... دوست داریم آنها را به نمایش بگذاریم.

 

طراحی وب سایت املاک و مستغلات

 

چرا طراحی وب سایت املاک توسط تیم کاربلد شرکت ساپرن:

ما اینجا هستیم تا از مراحل راه اندازی اولیه سایت املاک و مستغلات به شما کمک کنیم تا از طریق سایت کسب و کارتان را رونق دهید.

  • پشتیبانی عالی و مدیریت محتوا را بسیار آسان می کنیم. شما می توانید صفحات، لیست ها و موارد دیگر را از سیستم مدیریت طراحی سایت اختصاصی املاک و مستغلات مدیریت کنید.
  •  با سفارش طراحی سایت املاک و مستغلات، یک وبلاگ قدرتمند خواهید داشت که می توانید افکارخود را در مورد روند املاک و مستغلات، بازار و سایر موارد ارسال کنید.
  • سیستم ما به شما این امکان را می دهد که بر تمام صفحه های وب سایت خود کنترل کاملی داشته باشید که به شما امکان می دهد سایت خود را برای قرار دادن در موتورهای جستجو کاملاً بهینه کنید.

 

ابزارهای مدیریت محتوا:

به راحتی صفحات وب، مقالات، اطلاعیه های مطبوعاتی، پیوند به وب سایت های خارج از کشور و توصیفات مشتری نامحدود را منتشر کنید. همه صفحات برای حداکثر قرارگیری در همه موتورهای جستجوی اصلی موتور جستجو بهینه شده اند.

 

طراحی وب سایت املاک

 

موارد برجسته طراحی سایت مشاور املاک:

یک صفحه اصلی املاک و مستغلات باید یک عکس سریع از نام تجاری و کسب و کار شما به بازدید کنندگان ارائه دهد، و صفحه اصلی این کار را انجام می دهد.که با داشتن یک طراحی سفارشی، دامنه شخصی، آرم منحصر به فرد، نمایش اسلایدی تصاویر و حتی یک فیلم توضیح دهنده مارک، بیانیه ای محکم برای بازدیدکنندگانی که به سایت وی می آیند درباره اینکه کیست و چگونه می تواند به آنها در یافتن خانه تاریخی یا لوکس بعدی خود کمک کند.

 در زمان حال خیلی ازشرکت ها و افراد برای پیشبرد فعالیت و کسب و کار خود به داشتن یک  سایت اینترنتی روی آورده اند ولی افرادی که می خواهند  یک کسب و کار اینترنتی برای خود داشته باشند،برای ساخت و طراحی کسب و کار خود نیاز به پرداخت هزینه های  گزافی دارند، به عنوان  مثال برای داشتن و طراحی سایت املاک حرفه ای باید هزینه ای قابل توجه پرداخت کنند، در حالی که این هزینه برای بسیاری از افراد و شرکتها گران است و از طرفی طراحی سایت واکنشگرا املاک در دنیای دیجیتال  امروز یک ضرورت اجتناب ناپذیر است.

 

طراحی سایت مشاور املاک


با توجه به تقاضای روزافزون  جامعه برای طراحی سایت املاک ارزان و همچنین تجربه ی چندین ساله تیم مجرب شرکت طراحی سایت ساپرن، ما را بر آن داشت که در  زمینه طراحی سایت و پیاده سازی وب سایت های تخصصی املاک با متقاضیان همکاری داشته  باشیم. 

 

طراحی سایت املاک حرفه ای                          

چرا بدون طراحی سایت حرفه ای املاک کسب و کار  املاک شما در معرض نابودی قرار خواهد گرفت ؟
شاید علاقه مند باشید بدانید که چرا بدون طراحی سایت املاک حرفه ای ، ظرف مدتی کسب و کار شما نابود خواهد شد.

 

طراحی سایت املاک حرفه ای

 

اگر شما هم در کار املاک باشید ، به عینه شاهد این تغییرات بوده اید که کسب و کارهای بزرگی چون دیوار،کلید، آی هوم و سایر شرکت های مشابه ، پا به بازار شما گذاشته اند. آن ها از سرمایه های  بالایی برخوردارند و طولی نمی کشدکه آن ها نیز به سرعت سایر کسب وکارهای کوچک صنعت املاک را که به صورت سنتی فعالیت می کنند از سر راه خود بردارند.

اگر شما هم جز کسب و کارهایی هستید که یا سایت ندارید و یا در صورت داشتن یک سایت، هیچ فعالیتی در زمینه بازاریابی اینترنتی انجام نداده اید، متاسفانه باید بگویم که شما هم ممکن است در حال تجربه کردن روزهای پایانی  کسب و کار خود باشید. 

حتما توجه داشته باشید که فقط داشتن یک سایت کافی نیست. شما باید یک طراحی سایت املاک  کاملا حرفه ای داشته باشید تا بتوانید در برابر این شرکت های قدرتمند کسب و کار  خودتان را  رشد دهید  و پاسخگوی نیاز های مشتریان خود باشید.

 اگر شما یک سایت املاک حرفه ای داشته  باشید به واسطه ایجاد یک سیستم بازاریابی اینترنتی هدفمند  و تلاشی مستمر و خستگی ناپذیر ، مسلما طولی نمی کشد که خودتان را  بالاتر از همه ی  این شرکت های بزرگ  می بینید. مهم ترین بخش در بازاریابی اینترنتی ، قرار گرفتن کسب و کار املاک  شما در بالاترین نتایج جستجوی گوگل است،شرکت ساپرن همواره متعهد به طراحی سایت هایی مطابق با استاندارد های گوگل بوده است به این ترتیب با راهکارهای ما، در صفحه اول گوگل شما بالاتر از سایت هایی مثل  دیوار و شیپور قرار خواهید گرفت که این کار مستقیما  باعث افزایش فروش کسب و کار شما می شود. 

 

طراحی سایت املاک ارزان

 

پس طراحی یک سایت املاک حرفه ای تصمیمی منطقی و معقول به نظر می رسد تا  شما بتوانید روز به روز کسب وکار خود را  رونق دهید و باعث رشد و گسترش کسب و کار خود شوید. حتما به این نکته توجه کنید که با سئو سایت حضور سایت شما در صفحه اول از  نتایج گوگل برابر است با رشد کسب و کار شما و چندین برابر شدن مشتریانانتان  که  سهم بیشتری از  بازار را  برای کسب و کارتان پدید می آورد.

 

طراحی سایت املاک حرفه ایی چگونه به کسب و کار املاک شما کمک میکند.

امروزه استفاده از اینترنت برای تمام مردم دنیا تبدیل به یک عادت شده و در شرایط ایجاد شده معرفی کسب کارها  به افراد  از طریق اینترنت صورت می پذیرد. با طراحی سایت مشاور املاک، هر فردی که دسترسی به اینترنت داشته باشد  می تواند به تمامی اطلاعات مورد نیاز خود در زمینه ملک در کمتریان زمان دسترسی پیدا کند .

 

عدم پرداخت هزینه های اضافی در طراحی سایت مشاور املاک

با داشتن یک سایت املاک تخصصی می تواید خیلی از فرآیند هایی که در کسب و کارها با هزینه های گزافی صورت می پزیرد مثل بازاریابی ، برندینگ و ..... را با کمترین هزینه به صورت اتوماتیک انجام دهید و از پرداخت هزینه های سنگین جهت انجام این  امور در امان باشید.

 

هزینه طراحی سایت مشاور املاک


پیشی گرفتن از رقبا با طراحی وب سایت املاک

هنگامی که شما یک  سایت حرفه ای املاک داشته باشید می توانید در کمترین زمان ممکن به تمامی نیازهای مشتریانتان پاسخگویی داشته باشید در این صورت مشتریان راحت تر به مجموعه شما اعتماد خواهند کرد در این صورت  می توانید صداقت و شفافیت خود را به راحتی به آنها اثبات کنید.

 

جذب مشتری به صورت 24 ساعته!

حتی زمانی که مجموعه شما تعطیل است، مشتریان می توانند به وب سایت شما مراجعه کرده و از خدمات شما استفاده کنند.

طراحی یک سایت املاک اولین قدم برای ورود به فضای آنلاین است بعد از انجام این کار با طراحی یک سیستم بازاریابی آنلاین می توانید بدون صرف هیچ هزینه ای  به صورت شبانه روزی از هرنقطه از کشور مشتری جذب کنید و میزان سوددهی کسب و کارتان را افزایش دهید.

 

طراحی سایت املاک ارزان

صاحبان کسب کار در صنعت  املاک می توانند با طراحی سایت از هر نوع ملک با ارائه گروه بندی های خاص و اختصاصی  راهنمای کاربران باشند تا به راحتی ملک  مدنظرشان است را پیدا و خریداری کنند. بهترین راه برای شرکت های نوپا که بودجه کمی دراختیار دارند  طراحی سایت املاک ارزان است، چنین شرکت هایی نباید به بهانه فقدان  بودجه از انجام  این کار منصرف شوند به این خاطر که داشتن یک سایت ، کلید ورود به دنیای آنلاین است و در صورت عدم ورود به فضای دیجیتال شرکت ها خیلی از فرصت ها را از دست می دهند. شرکت طراحی سایت ساپرن بهترین خدمات را به متقاضیان خود در زمینه  طراحی سایت با قیمت های مناسب ارائه می دهد.

 

هزینه طراحی سایت املاک

 

در زمان حال خیلی ازشرکت ها و افراد  برای پیشبرد فعالیت و کسب و کار خود به داشتن یک  سایت اینترنتی روی آورده اند ولی افرادی که می خواهند  یک کسب و کار اینترنتی برای خود داشته باشند،برای ساخت و طراحی کسب و کار خود نیاز به پرداخت هزینه های  گزافی دارند، به عنوان  مثال برای داشتن یک سایت املاک حرفه ای باید هزینه ای قابل توجه پرداخت کنند، در حالی که این هزینه برای بسیاری از افراد و شرکتها گران است و از طرفی طراحی سایت املاک در دنیای دیجیتال  امروز یک ضرورت اجتناب ناپذیر است.

نکته قابل توجه در طراحی سایت ارزان املاک این است که  باید ظاهری جذاب داشته باشند  تا کاربران بیشتری را به خود جلب کند.

گروه طراحی سایت شرکت ساپرن با به کارگیری کارشناسان خبره کلیه موارد فنی در این زمینه را به بهترین نحو و در کمترین زمان ممکن پیاده سازی می کند.
با توجه به مطالب فوق اگر قصد دارید با طراحی یک سایت املاک حرفه ای حضور قدرتمندی را در دنیای آنلاین داشته باشید و سهم شرکت خود را از بازار املاک گسترش دهید با مشاورین شرکت ما تماس بگیرید تا شما را در انجام این کار راهنمایی کنند.

با توجه به تقاضای روزافزون  جامعه برای طراحی سایت املاک ارزان و همچنین تجربه ی چندین ساله تیم مجرب شرکت طراحی سایت ساپرن ، ما را بر آن داشت که در  زمینه طراحی سایت و پیاده سازی وب سایت های تخصصی املاک با متقاضیان همکاری داشته  باشیم. 

 

طراحی سایت املاک حرفه ایی اختصاصی

 

طراحی سایت املاک حرفه ایی چگونه به کسب و کار  املاک شما کمک میکند.

امروزه استفاده از اینترنت برای تمام مردم دنیا تبدیل به یک عادت شده و در شرایط ایجاد شده معرفی کسب کارها  به افراد  از طریق اینترنت صورت می پذیرد. با داشتن یک  سایت املاک حرفه ای، هر فردی که دسترسی به اینترنت داشته باشد  می تواند به تمامی اطلاعات مورد نیاز خود در زمینه ملک در کمتریان زمان دسترسی پیدا کند .

 

طراحی سایت املاک چه مشخصاتی باید داشته باشد؟

یکی از مشخصاتی که طراحی سایت املاک همانند طراحی سایت خبری باید داشته باشد، ظاهری گیرا و منحصر به فرد است و این عامل باعث می شود مخاطب زمان زیادی را در سایت صرف جستجو و گشت زنی کند. در صورتی که با بازدید از طراحی سایت املاک، امکان تبلیغات فراهم می شود و به دنبال آن با تعرفه های متنوع و متفاوت، می توان درآمد بالایی در سایت کسب کرد.

یکی دیگر از مشخصات طراحی سایت املاک، ایجاد ترافیک در صورت تبلیغات زیاد می باشد. برای ترافیک سایت باید علاوه بر تولید محتوای اختصاصی و کاربرد پسند، به موارد دیگر از جمله بهینه سازی صفحات توجه شود تا به وسیله آن امکان افزایش ورودی های سایت فراهم شود.

 

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت املاک ساپرن

شما برای طراحی سایت املاک، نیاز به مشورت با افراد متخصص و آگاه در این زمینه دارید. شرکت طراحی سایت ساپرن با داشتن مجرب ترین مشاوران و همینطور ارائه مناسب ترین هزینه طراحی سایت املاک، به شما کمک میکند که بهترین تصمیم را بگیرید. کافیست از طریق فرم درخواست مشاوره شماره تلفن و درخواست خود را ارسال فرمایید تا کارشناسان ما جهت مشاوره طراحی سایت در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و یا با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید.

52 30 30 91 – 021

املاک خارج از ایران
ثبت چند عکس برای هر ملک
مشاوره املاک
نمایش محدوده ی املاک در نقشه
ثبت ملک
دسته بندی براساس استان ها
معرفی شرکت های ساختمانی
تفکیک املاک براساس بخش های مختلف
دانستنی های لازم در معاملات ملکی
معرفی ملک هایی جهت فروش ویژه،فوری و ...
استعلام کد رهگیری
خدمات ساختمانی
معرفی ملک های جدید
نوسانات قیمت ملک با نمودار
جستجو (پیشرفته)
طراحی صفحه گالری تصاویر
طراحی صفحه گالری ویدیو
ماژول ایجاد صفحه فرود
طراحی صفحه اخبار
طراحی صفحه مقالات
پرسش و پاسخ متداول
سیستم نظرسنجی
طراحی سایت املاک چه مزایایی دارد؟

امروزه برای جلوگیری از رفت و آمد های بی مورد و همچنین جلوگیری از صرفه هزینه های اضافی افراد به راحتی از طریق طراحی سایت املاک می توانند در منطقه مورد نظر به دنبال رهن و اجاره و یا خرید خانه مد نظر خود باشند بدون هیچ دغدغه و کاملا بدون دردسر می توانید در خانه بنشینید و به جستجو ملک مورد نظر خود بپردازید. شما با طراحی سایت املاک این امکان را به مشتریان خود میدهید تا بتوانند به راحتی ملک مورد نظر خود را با توجه به بودجه ای که در اختیار دارند انتخاب کنند.

هزینه طراحی سایت املاک چقدر است؟

از آنجایی که وب سایت های طراحی شده در شرکت طراحی سایت ساپرن همگی تخصصی و حرفه ای می باشند و در روند کاری از طراحی سایت با قالب آماده مثل وردپرس و جوملا استفاده نمی شود ، بنابراین نمی توان قیمت دقیق و مشخصی را برای وب سایت ها در نظر گرفت قیمت های متناسب با نیاز و خواسته مشتری برآورد می شود از صفر تا صد پروسه طراحی وب سایت توسط برنامه نویس های مجرب انجام می شود. با توجه به اینکه طراحی سایت با نیاز و خواسته مشتری برآورد می شود برای همین قیمت مشخصی نمیتوان برای آن مشخص نمود چون باید مشخص شود برنامه نویس و طراح باید چه مقدار زمان برای انجام سایت وقت بگذارند و سایت را طراحی نمایند و سپس هزینه طراحی وب سایت مشخص میشود.

سئو سایت املاک به چه صورت است؟

برای اینکه طراحی سایت املاک شما دیده شود و قادر به جذب مخاطبان بیشتری به وب سایت خود باشید با از خدمات سئو سایت بالایی برخوردار باشید و یا اینکه وب سایت املاک شما باید بهینه سازی شده باشد با رعایت اصول سئو سایت به راحتی می توانید روزانه بازدید کنندگان و مخاطبان بیشتری را جذب کرده و همچنین از این طریق به درآمدزایی بپردازید. تمامی سایت هایی که توسط شرکت طراحی سایت ساپرن طراحی و برنامه نویسی میگردند در آنها استاندارد های جدید سئو به صورت کامل رعایت و پیاده سازی میگردد.

آیا وب سایت آموزشی طراحی شده واکنشگرا است؟

بله تمام سایت های که با سیستم مدیریت محتوی ساپرن طراحی می گردد واکنشگرا و Responsive بوده و در تمام دستگاه های PC / Laptop / Tablet / Mobile با بهترین کیفیت و حفظ یکپارچگی قابل نمایش است.

  1. سلام میخوام یه سایت استعلام قیمت املاک داشته باشم از آشناها گروه تبلیغاتی ویولت رو معرفی کرد ولی خیلی مطمئن نیستم میخواستم امکانات و قیمتی که برای این سایت لازم هست رو بدونم

    1. سلام. وقت بخیر خواهشمندم برای آشنایی با قیمت طراحی سایت با واحد فروش مجموعه با شماره 52 30 30 91 021  داخلی 1 در ارتباط باشید یا از طریق واتساپ برای ما پیغام بگذارید. با تشکر

ارسال نظر

محاسبه قیمت طراحی سایت
هزینه سئو سایت
درخواست مشاوره