yandex

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی از جمله پرمخاطب ترین سایت های اینترنتی محسوب می شوند از این رو طراحی سایت از جمله طراحی سایت فروشگاهی امری مهم می باشد. طراحی سایت فروشگاه اینترنتی باید به نحوی باشد که حس اعتماد و امنیت در خرید را به کاربر القا نموده و او را تبدیل به مشتری دائمی نماید. با افزایش تمایل مشتریان به سبک سفارش اینترنتی،  تاثیر آن در فروش محصولات و شناخته شدن برند، طراحی وب سایت فروشگاهی بسیار مهم است. 

همانطور که نحوه ی برخورد با مشتریان به خصوص در اولین مراجعه، تاثیر بسیار زیادی در جذب آنها خواهد داشت. این امر در فروشگاه آنلاین هم صدق می کند. 

طراحی وب سایت باید بر اساس عناصر بصری مناسب، اصول روان شناسی خرید، استراتژی فروش مناسب انجام شود. چنین طراحی سایت حرفه ای  تاثیر مثبتی در جهت جذب مشتریان فروشگاه آنلاین شما خواهد داشت.

از یک طرف  تغییر رفتار کاربران و تمایل زیاد آنها به خرید از سایت های اینترنتی و از طرف دیگر نمایش محصولات در بستر اینترنت منجر به تاثیر مثبت در جهت جذب مشتریان فروشگاه آنلاین است.

با توجه به تعداد بالای مخاطبان اینترنت در صورتی که طراحی سایت فروشگاه اینترنتی طراحی مناسبی داشته و غنی از محتوا های مناسب باشند می توانند مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده و نرخ فروش کسب و کار خود را بسیار بالا ببرند.

 

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

 

با توجه به این اطلاعات وجود فروشگاه شما در اینترنت امروزه به یک امر ضروری تبدیل شده است. طراحی سایت فروشگاه اینترنتی خوب معیارهای بسیار زیادی دارد.

آنچه در طراحی سایت ارزان فروشگاهی بسیار اهمیت دارد ایجاد یک حس امنیت خاطر از خرید است زیرا این موضوع باعث می شود که این مشتری تبدیل به مشتری دائمی شما شود.

 

طراحی سایت اختصاصی استفاده کنیم یا آماده؟

عزیزانم شما هم می‌توانید با طراحی سایت اختصاصی وبسایت بسازید و هم می‌توانید این کار را به سایت ساز های آماده و سیستم های مدیریت محتوای آماده همچون وردپرس، جوملا و ... بسپارید. در هر دو حالت، شما در قدم اول باید یک قالب برای وبسایت خودتان انتخاب کنید. حالا در بحث قالب هم شما دو گزینه دارید: قالب آماده و قالب اختصاصی.

قالب آماده که از اسمش مشخص است. قالبی که از پیش طراحی شده و شما فقط آن را انتخاب می‌کنید. اما قالب اختصاصی چه؟ 

در قالب اختصاصی شما خودتان ظاهر و جزئیات قالب را انتخاب می‌کنید و در حقیقت شما تصمیم گیرنده هستید. همچنین قالب اختصاصی (سفارشی) هزینه بالاتری نسبت به قالب آماده دارد چون به هر حال همه چیز از صفر طراحی می‌شود. در عوض اگر بعد از مدتی، تصمیم بگیرید که جای خاصی از قالب خودتان را عوض کرده و یا ویرایش کنید، دستتان باز است چون قالب شما اختصاصی است و شما خیلی کارها می‌توانید با آن بکنید. البته در قالب آماده هم شما می‌توانید تغییراتی ایجاد کرده و ویرایش بکنید اما نه به اندازه قالب اختصاصی.

در شرکت ساپرن علاوه بر اینکه قالب سایت بصورت اختصاصی طراحی میگردد و برنامه نویسی سایت نیز بصورت اختصاصی انجام میگیرد. در تمامی سایت هایی که شرکت ساپرن طراحی و برنامه نویسی آن را انجام میدهد از سیستم مدیریت محتوا اختصاصی ساپرن (Sapren CMS) استفاده میگردد که کاملا اختصاصی بوده و با زبان برنامه نویسی PHP و فریم ورک لاراول برنامه نویسی شده است که دارای امکانات و پنل مدیریت حرفه ای و قدرتمندی می باشد. همچنین سیستم مدیریت محتوا ساپرن توسط سایت هایی همچون wappalyzer و builtwith مورد تایید می باشد که در عکس زیر مشاهده می فرمایید که این امر نشان از حرفه ای بودن طراحی و برنامه نویسی سایت توسط شرکت ساپرن می باشد.

 

سیستم مدیریت محتوا ساپرن (Sapren CMS)

 

چگونه طراحی سایت فروشگاهی موفق داشته باشیم؟

باید سعی کرد که تمامی انتظارات مشتریان را برآورده ساخت. از مهمترین ویژگی های یک سایت فروشگاهی موفق، سرعت بالا لود شدن سایت، توضیخات کافی و مناسب برای محصولات، سادگی استفاده از سایت، مشاوره و گفت و گو آنلاین با فروشندگان سایت، پیشنهاد های تخفیفی و ... می باشد.

میتوان گفت :

یکی از مهمترین مواردی که باید به آن توجه شود این موضوع است که سایت بتواند ترافیک خود را از راه های مختلف تامین کند مثلا از طریق گوگل و یا ورودی مستقیم. در مرحله بعد آنچه مهم است نگه داری مخاطبان با استفاده از محتوای قابل قبول آنهاست ، این کار آنها را تبدیل به یک کاربر وفادار می کند .

 

چیدمان محصولات داخل سایت فروشگاهی و نحوه ی نمایش آن به کاربران:  

در زمان طراحی سایت فروشگاهی نحوه چیدمان محصولات و نمایش آن به افراد اهمیت بسیار بالایی دارد. در اصل آنچه اهمیت دارد این است که مخاطبان با صرف کمترین میزان زمان به محصولات مورد نظرشان دسترسی پیدا کنند . نه تنها دسترسی  سریع به محصولات مورد نظر از اهمیت بالایی برخوردار است بلکه محتوای مورد استفاده در این صفحات باید به گونه ای باشد که بتواند پاسخگوی تمام سوالات مخاطبان باشد.

 

ساخت سایت فروشگاه اینترنتی

 

مناسب بودن سرعت لود صفحات در ساخت سایت فروشگاه اینترنتی

با توجه به بازدید بسیار بالای سایت های فروشگاهی سرعت لود صفحات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است چون در صورت پایین بودن می تواند نرخ پرش را افزایش دهد.

 

امنیت طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی: 

حفظ امنیت سایت از جمله مهمترین اقدامات شرکت طراحی سایت ساپرن که این نیاز در طراحی سایت های فروشگاه اینترنتی بسیار پررنگ تر است.

برای این که بتوانید امنیت ساخت فروشگاه اینترنتی خود را بالا ببرید و حس اطمینان و اعتماد را به تمام مشتری های خود القا نمایید باید در راستای انجام یک سری نکات و موارد تمام سعی خود را انجام دهید. امنیت در خرید های آنلاین و اینترنتی حقیقتاً مهم ترین پارامتری است که اگر بتوانید به نحو احسن آن را فراهم کنید، به طور قطع فروش بسیار پر رونقی و پر سودی خواهید داشت.

از جمله مواردی که نشان دهنده ی امنیت بالای سایت های خرید و فروش هستند، نوع فرایند پرداخت های الکترونیکی می باشد. برای انجام پرداخت های الکترونیکی با امنیت بالا مجوزی ارائه می شود که اگر آن را تهیه کنید، اطلاعات کارتی وارد شده از طرف خریدار کاملاً محفوظ می ماند. خریدار نیز با مشاهده ی این مورد امنیتی، از خرید خود رضایت داشته و با اطمینان کامل به خرید می پردازد. لازم به ذکر است که مجوز اخذ شده برای این مورد امنیتی با عنوان گواهینامه SSL ارائه می شود.

از دیگر پارامتر های جلب اعتماد مشتری اخذ مجوزی است که به عنوان نماد اعتماد الکترونیکی معرفی می شود و نام آن اینماد می باشد. وجود آرم این مجوز در صفحه یک سایت فروشگاهی نشان دهنده ی اعتبار بالای فروشگاه مربوطه است که می بایست در تهیه آن تمام تلاش خود را انجام دهید تا همواره اعتماد بالای مشتریان خود را داشته باشید.

یکی از عواملی که امنیت سایت شما را ممکن است به خطر بی اندازد، هک شدن است. برای پیش گیری از بروز چنین اتفاقی باید امنیت فنی سایت خود را بالا ببرید. از جمله مهم ترین عاملی که مانع از هک شدن سایت فروش شما خواهد شد، استفاده از هاستی حرفه ای می باشد. هاست ها تاثیر بسیار مهمی در افزایش امنیت سایت ها دارند، به گونه ای که اگر از هاستی مناسب بهره مند شوید دیگر نباید نگران هک شدن اطلاعاتی سایت فروشگاهی خود باشید.

 

سئو سایت فروشگاهی برای موتور های جستجوگر:

روزانه میلیون ها سرچ توسط کاربران در موتور جستجو گوگل انجام می شود. قرار گرفتن وب سایت شما در صدر نتایج گوگل می تواند تاثیر خیلی زیادی در بازدید کاربران از سایت و در نتیجه جذب مشتریان جدید برای کسب و کارتان می گردد.

طراحی وب سایت اختصاصی فروشگاهی  شما باید به صورتی باشد که از نظر موتورهای جستجو مثل گوگل مناسب باشد.

طراحی سایت حرفه ای  به صورت درست و بهینه می تواند سئو سایت شما را پایه ریزی کند و پس از آن شما با قراردادن محتوا مناسب می توانید به هدف خود، نمایش در نتیجه اولیه جستجو در گوگل دست پیدا کنید.

 

طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

 

شرکت طراحی سایت ساپرن با بهره گیری از نیروهای خبره و متخصص طراحی وب سایت را با رعایت اصول سئو سایت فروشگاهی انجام داده است در واقع میتوان گفت که ساپرن بالاترین کیفیت را در خدمات سئو دارد.

باید بدانیم که اگر شما بهترین سایت فروشگاهی دنیا را داشته باشید و بهترین محتوا ها را در آن بارگذاری کرده باشید اما هیچ کدام از مخاطبان بازار هدفتان آن را نبینند، وجود سایت شما هیچ اهمیتی ندارد. شرکت طراحی سایت ساپرن نگاه ویژه ای به خدمات سئو سایت اعم از طراحی سایت های فروشگاهی، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت آموزشی، طراحی سایت رستوران و ... دارد و سایت های طراحی شده توسط شرکت ساپرن همواره در بالاترین نتایج گوگل قرارگرفته اند. این کار تاثیر فوق العاده ای بر سایت های فروشگاهی در جهت جذب بازدیدکننده و افزایش ترافیک  آنها دارد.

 

بهینه سازی طراحی سایت فروشگاهی برای موبایل:

امروزه به طور کلی تعداد کاربرانی که از موبایل و تبلت استفاده می کنند روز به روز در حال افزایش هستند . یکی از مهمترین شاخصه های یک طراحی سایت عالی لود مناسب آن در صفحات موبایل است. سایت های فروشگاهی موفق در حال حاضر به دنبال لود شدن صفحات خود در تلفن های هوشمند نیز هستند. 

 

طراحی سایت فروشگاه آنلاین

 

سادگی و راحتی کار با طراحی سایت فروشگاه آنلاین:

پنل مدیریتی سایت به گونه ای طراحی می شود که هر فردی با هر سطحی از دانش بتواند محصولات و اطلاعات سایت خود را به راحتی دستخوش تغییر قرار دهد و آنها را مدیریت کند .

 

برخی از امکانات طراحی سایت فروشگاه اینترنتی حرفه ای:

 • سیستم سبد خرید
 • دسته بندی محصولات
 • قابلیت اتصال به درگاه بانکی     
 • اطلاع از خرید به صورت ایمیل
 • طراحی سایت ریسپانسیو
 • قابلیت ثبت نظر
 • امکان مقایسه محصولات
 • امکان فیلتر کردن محصولات بر اساس ویژگی های دلخواه
 • روش های خرید و ارسال
 • مدیریت حساب های بانکی 
 • لیست علاقه مندی ها
 • حساب مجازی
 • مدیریت سفارش ها و پرداخت ها
 • برنامه چاپ خودکار سفارش
 • یکسان سازی با برنامه حسابداری و انبار داری
 • امکان اعمال تخفیفات
 • مدیریت واحد های پولی
 • سیستم b2b
 • امکان درج قیمت متفاوت برای نوع خاصی از مشتریان

 

ویژگی های سایت فروشگاهی

 

شرکت طراحی سایت ساپرن رفتار مشتریان شما را به خوبی درک می کند. شرکت طراحی سایت ساپرن از تمامی چالش های موجود بر سر راه کسب و کارهای آنلاین آگاه است و سایت هایی را طراحی می کنند که علاوه بر قیمت طراحی سایت مناسب تمامی این چالش ها را برطرف کند به همین علت شرکت ما اولین انتخاب خیلی از کسب و کارهای برگ می باشد. نیروهای متخصص شرکت ساپرن شما را همواره در بالا بردن فروش شرکتتان یاری می کند.

سایت های طراحی شده توسط شرکت ساپرن همواره باعث ورود قدرتمند کسب و کار آشنا می شود پس همانطور که گفته شد طراحی  سایت فروشگاه حرفه ای می تواند تصویر مثبتی از برند شما را در ذهن کاربرانتان ایجاد کند تا آنها را تبدیل به مشتری دائمی شما بکند.

در گام بعدی برای اینکه شما در زمینه کاریتان به موفقیت کامل برسید باید یک برنامه بازاریابی آنلاین  کامل داشته باشید که این موضوع در تخصص تیم دیجیتال مارکتینگ شرکت طراحی سایت ساپرن است.

طراحی سایت فروشگاهی خود را به شرکت طراحی سایت ساپرن بسپارید. شرکت طراحی سایت ساپرن با استفاده از مطمئن ترین زبان های برنامه نویسی می تواند سایت های فروشگاهی با سرعت لود بالا طراحی کند و این موضوع برای ما مسئله ای بسیار حیاتی است. شرکت ما در طراحی سایت فروشگاهی خود از زبان برنام نویسی پی اچ پی و فریمورک لاراول استفاده می کند. مهمترین دلیلی که شرکت ساپرن را از بسیاری از شرکت های مشابه موجود متمایز می کند، طراحی سایت هایی مطابق با الگوریتم های موتورهای جستجوگر مخصوصا گوگل می باشد.

 

امکانات و ویژگی های سایت فروشگاهی:

 

بطور کلی استفاده از طراحی سایت اختصاصی و سئو سایت از مهمترین موارد هنگام طراحی وب سایت فروشگاهی می باشد، تجربه ی کاربری مناسب هم از الویت های اصلی ماست که باعث ماندگاری برند شما درذهن مخاطبانتان می شود.

 

امکانات و ویژگی های سایت فروشگاهی:

امکاناتی که به موجب آنها کاربران را به مشتریان وفادار سایت شما تبدیل می کند. این ویژگی ها عبارتند از:

 

دسترسی آسان و سریع به محصول در طراحی وب سایت فروشگاهی

وب سایت فروشگاهی باید دارای ساختار استاندارد برای دسته بندی محصولات و سیستم جستجو کاربردی و خوب باشد، زمانیکه بازدید کننده نتواند به راحتی به محتوا موردنظر دسترسی پیدا کند، سردرگمی کاربر می تواند بر ذهنیت او نسبت به وب سایت و برند شما اثر منفی گذاشته و احتمال اینکه کاربر سایت شما را ترک کند افزایش می یابد.

اهمیت سیستم جستجو در وب سایت فروشگاهی به اندازه ای می باشد که اگر درست عمل نکند احتمال نارضایتی کاربر و در نتیجه ترک کردن سایت فروشگاهی را افزایش می دهد. در نتیجه باید از جستجو های پیشرفته را باید اعمال نمود.

 

ثبت نام کاربر جهت خرید از وب سایت فروشگاه ابنترنتی

در طراحی سایت فروشگاهی ارزان یکی از قسمت های مهم و رایج، بخش مربوط به ثبت نام کاربر می باشد. در طراحی این بخش از سایت باید دقت شود که یک فرم بزرگ با داده های زیاد در مقابل کاربر قرار نگیرد. باید تعدادی اطلاعات محدود در بخش نهایی خرید از کاربر خواسته شود مانند: آدرس، تلفن و ...

همچنین می توان در مرحله ثبت نام تمامی اطلاعات را از کاربر درخواست نمود تا در مرحله خرید تنها چند فیلد قرار داده شود که امکان تغییر آن برای مشتریان فراهم باشد. بهتر است در فرم ها، اطلاعات را به صورت مرحله به مرحله دریافت کنید.

 

وب سایت فروشگاه ابنترنتی

 

جلب اعتماد مشتریان

در روند کار سایت فروشگاهی، اعتماد سازی بسیار پر اهمیت می باشد. زمانی که پرداخت آنلاین در سایت شما انجام می شود به جهت افزایش امنیت اطلاعات مشتریان شما، باید از درگاه ssp استفاده شود. وقتی برند شما شناخته شود محصولات جدید شما با تکیه بر رزومه خوب شما، به راحتی فروش رفته و با استقبال بالایی روبه رو خواهد شد.   

 

امکان مقایسه محصولات

مقایسه محصولات به ظاهر مشابه یکی از امکانات ضروری سایت های فروشگاهی می باشد. زمانی که به مشتریان خود این امکان را می دهیم که بتواند ویژگی های چند محصول را با هم مقایسه کرده و بهترین را انتخاب نماید. در خرید های بعدی نیز از طریق وب سایت شما اقدام خواهد نمود. بنابراین امکان مقایسه محصولات یکی از ویژگی های ضروری وب سایت های فروشگاهی می باشد.

 

فعال کردن دیدگاه ها

یکی دیگر از مواردی که در طراحی سایت فروشگاهی اهمیت دارد و باید به آن توجه داشته باشید این است که، بخش دیدگاه های مشتریان را فعال کنید. فعال کردن این بخش چندین مزیت دارد که عبارتند از:
 

 • شما از این طریق می توانید محصولات خود را مورد بررسی دهید که کدام یک از آنها مورد قبول مشتریان است و کدام یکی از آنها را مشتریان زیاد نمی پسندند. با متوجه شدن این مسئله می توانید آن کالا را در سایت خود تکرار کنید و یا اینکه دیگر آن را تکرار ننمایید.
 • با این کار مشتریان سایت تان بازاریاب شما می شوند و می توانند با یکدیگر در تعامل قرار بگیرند. در واقع مشتریانی که محصولی از فروشگاه شما خریداری کرده اند نظر خود را در این قسمت بیان می کنند و مشتریان دیگر می توانند آن نظرات را مشاهده کنند تا با محصول آشنایی بیشتری به دست آورند. 
 • کسب و کار شما با این گزینه در طراحی سایت فروشگاهی رونق بسیاری می گیرد، چرا که مشتریان با یکدیگر در ارتباط قرار می گیرند و دیدگاه های خود را در مورد محصول بیان می کنند. 

 

روش های خرید در طراحی وب سایت فروشگاهی

 

جستجوی محصول

بیشتر شما زمانی که وارد سایت فروشگاهی می شوید، به دنبال محصول مورد نظر خود هستید تا آن را پیدا کنید و اطلاعات خود را در مورد آن محصول بیشتر کنید. به همین دلیل در طراحی سایت فروشگاهی باید به این نکته توجه بسیاری داشته باشید.
هرچه که باکس جستجوی سایت شما قدرتمندتر باشد، مشتریان به راحتی می توانند محصول مورد نظر خود را پیدا کنند و آن محصول را خریداری نماید. برخی از سایت هایی که به صورت پیشرفته طراحی نشده اند باکس جستجو آنها هم پیشرفته نمی باشد و به همین دلیل مشتری نمی تواند محصول مورد نظر خود را پیدا کند. برای اینکه مشتریان محصولات شما را خریداری کنند بهتر است به این نکته توجه بسیاری داشته باشید تا بتوانید محصولات سایت خود را به فروش برسانید.
 

روش های خرید در طراحی وب سایت فروشگاهی

پرداخت آنلاین

در این روش پرداخت باید ابتدا به صورت آنلاین فاکتور خرید را پرداخت کرده و پس از آن کالا برای شما ارسال خواهد شد. در اکثر فروشگاه های دیجیتال تنها روش خرید پرداخت آنلاین می باشد.

 

پرداخت در محل

اغلب کاربران، روش پرداخت در محل را ترجیح می دهند. به دلیل اینکه در این روش احتمال کلاهبرداری کاهش می یابد. این روش به این صورت است که پس از ثبت سفارش و تحویل کالا در مکان مورد نظر، هزینه آن پرداخت می شود.

 درهنگام فروش آنلاین، باید مطمئن شوید که وب سایت شما چه کاری انجام می دهد. به هر حال ، این شانس شماست که بتوانید روی مشتریان خود تأثیر بگذارید. و اگر این کار را درست انجام دهید ، می توانید یک کار ماندگار بسازید.

با طراحی سایت فروشگاهی 24 ساعته فروش خود را انجام دهید.

 

بهره مندی از وب سایت های فروشگاهی چه مزایایی دارد؟

در حال حاضر خرید و فروش اینترنتی از استقبال بسیار بالایی در جامعه رو به رو شده است، در واقع مزیت های فراوانی که در داد و ستد های اینترنتی وجود دارند باعث شده این روش از خرید و فروش به محبوبیت بالایی برسد. در ادامه ی متن به برخی از مزیت های بهره مندی از طراحی وب سایت های فروشگاهی اشاره کرده ایم:

 • افرادی که امکان مراجعه ی حضوری به مراکز خرید و فروشگاه های محصول مورد نیاز خود را ندارند، می توانند از طریق اینترنت به راحتی به خرید بپردازند.
 • برند ها و کالا هایی وجود دارند که در مراکز فروش محدودی ارائه می شوند و در دسترس همه نیستند، با این حال حتی تقاضا کنندگان واقع در دور دست ترین نقاط کشور هم می توانند به انجام خرید محصول مد نظر خود بپردازند.
 • واسطه های منفعت جو در این روش از خرید و فروش وجود ندارند که منجر به گران بودن قیمت ها شوند، از این رو قیمت کالا ها در سایت های فروشگاهی به مراتب مقرون به صرفه تر از بازار می باشد.
 • استفاده از این روش منجر به صرفه جویی مطلوبی در زمان می گردد.
 • محصولات در اسرع وقت و درست در موعد مقرر به دست خریداران می رسد.
 • و ...

 

آیا بعد از سفارش طراحی سایت فروشگاهی، پشتیبانی هم داریم؟

حتما! تیم ساپرن برای هر سایتی که برای مشتریانش می‌سازد، در صفحه پشتیبانی خود دسترسی می‌دهد. از این طریق شما در هر ساعت از شبانه روز که خواستید می‌توانید مشکل یا سوال خودتان را از طریق تیکت پشتیبانی مطرح کرده و جواب آن را دریافت کنید. همچنین در ساعات کاری نیز تیم پشتیبانی ساپرن از طریق تماس تلفنی همیشه پاسخگوی شما مشتریان عزیز خواهند بود.

 

آیا می‌توانیم چند نمونه کار طراحی وب سایت فروشگاهی شرکت ساپرن را ببینیم؟

چراکه نه! اصلا این حق شماست که قبل از انتخاب و پرداخت، چند نمونه کار ببنید یا حتی نظرات مشتری‌های دیگر را هم بخوانید. تیم برنامه نویسی ساپرن باز هم این امکان را برای شما فراهم آورده است. فقط کافی است به صفحه نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاهی شرکت ساپرن رفته و وبسایت‌هایی که قبلا توسط این تیم مجرب ساخته شده‌اند را نگاه کنید.

 

مشاوره رایگان و سفارش سایت فروشگاهی ساپرن

شما برای سفارش طراحی سایت فروشگاهی، نیاز به مشورت با افراد متخصص و آگاه در این زمینه دارید. شرکت طراحی سایت ساپرن با داشتن مجرب ترین مشاوران و همینطور ارائه مناسب ترین قیمت طراحی سایت فروشگاهی، به شما کمک میکند که بهترین تصمیم را بگیرید. کافیست از طریق فرم درخواست مشاوره شماره تلفن و درخواست خود را ارسال فرمایید تا کارشناسان ما جهت مشاوره طراحی سایت در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و یا با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید.

52 30 30 91 – 021

آگاه سازی ادمین سایت بصورت صوتی و تصویری از درخواست جدید
امکان تعریف تخفیف ویژه همراه با متن دلخواه توسط مدیر
پرداخت از طریق فیش بانکی
راهنمایی استفاده از فروشگاه و خرید محصول
طبقه بندی دلخواه محصولات
نمایش جزئیات محصول
اتصال مستقیم به واتساپ
امکان خرید براساس برند
پرداخت پس از دریافت کالا توسط مشتری
سیستم امتیاز دهی به محصولات
قابلیت Auto Thumbnall جهت ساخت عکس در اندازه کوچک
نمایش دو قیمت برای محصول
اطلاع رسانی بازه های زمانی تحویل کالا بصورت گرافیکی
امکان مدیریت محصولات
ثبت کلمه " خرید اول " بروی فاکتور
سیستم سبد خرید
قابلیت قرار دادن خودکار آرم شما روی تصاویر محصولات (واتر مارک)
نمایش کالای پیشنهادی و مرتبط با هر کالا
امکان اتصال به سرویس پیامک جهت ارسال به خریدار و فروشنده
پرداخت آنلاین از طریق بانک های عضو شتاب
جستجو بر اساس ویژگی های مرتبط
صدور فاکتور قابل چاپ که بارکد محصولات قابل مشاهده باشد
مقایسه محصولات بر اساس فاکتورهای مختلف
جستجو (پیشرفته)
طراحی صفحه گالری تصاویر
طراحی صفحه گالری ویدیو
ماژول ایجاد صفحه فرود
طراحی صفحه اخبار
طراحی صفحه مقالات
پرسش و پاسخ متداول
سیستم نظرسنجی
قیمت طراحی سایت فروشگاهی چقدر می باشد؟

طراحی یک سایت فروشگاهی بسته به قابلیت های آن هزینه های متفاوت دارد. در اصل در کل پروژه های طراحی سایت معیار برآورد هزینه تعداد نفرساعت نیروئی است که برای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی و یا طراحی سایت وقت میگذارند از همین رو هر چه فروشگاه اینترنتی تکنیکال تر و تخصصی تر باشد و نیاز داشته باشد که به سامانه های مختلف وصل شود و گزارشات گوناگون به مصرف کننده و مدیر بدهد، پرواضح است که تعداد نفر ساعت بیشتری برای طراحی نیاز دارد و در نتیجه هزینه طراحی سایت فروشگاهی بیشتر خواهد شد!

میانگین قیمت طراحی یک سایت فروشگاهی چقدر است؟

حداقل قیمت طراحی وب سایت فروشگاهی در ساپرن از 5 میلیون تومان می باشد حداکثر قیمت نیز با توجه نیاز کارفرما مشخص می گردد. ممکن است نیازهای یک وب سایت تماما اختصاصی و نیاز به طراحی سایت از صفر باشد. جهت مشاهده قیمت دقیق و سفارش آنلاین می توانید به صفحه قیمت طراحی وب سایت مراجعه فرمایید.

نکاتی که در طراحی سایت فروشگاهی باید مدنظر قرار داد چه می باشد؟

در یک طراحی سایت فروشگاهی شما این امکان را دارید که خدمات و کالاهای خود را به صورت منظم و دسته بندی شده و در جداول و لیست های مناسب قرار داده و برای فروش یا ارائه آنها تلاش کنید. سایت فروشگاهی باید متناسب با دید مشتریان ساده و بسیار زیبا و جذاب باشد و این امکان را داشته باشد که بازدید کنندگان در کمترین وقت ممکن بیشترین میزان از محصولات را دیده و از فضای ظاهری سایت خسته نشوند. امکان خرید و فروش محصولات در این سایت ها باید به گونه ای باشد که تبادل به راحتی صورت پذیرد و در کمترین زمان ممکن عملیات داد و ستد انجام شود.

طراحی سایت فروشگاهی مناسب چه اشخاصی است؟

طراحی سایت فروشگاهی برای هر کسی که در جهت فروش کالا و یا خدماتی فعالیت دارد مناسب است و از کسب و کارهای بزرگ گرفته تا کوچکترین کسب و کارها می توانند از این سایت ها استفاده کرده و کار خود را گسترش دهند. نکته جالبی که احتمالاً در اینترنت گردی به آن برخورد کرده اید این است که حتی افراد زیادی بوده اند که در ابتدا اقدام به ساخت یک سایت فروشگاهی کرده و سپس با گسترش سایت فروشگاه ها و انبار هایی را برای خود ساخته اند و اکنون از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی محسوب می شوند.

آیا برای ثبت فروشگاه اینترنتی باید مجوز خاصی از ارگانی مشخص گرفته شود؟

در حال حاضر برای راه ‎اندازی یک فروشگاه اینترنتی به گواهی و مجوز نیازی نیست. بیش از 90 درصد فروشگاه‎ های آنلاین موجود مجوزی ندارند. درحال حاضر تنها اعتبار برای فعالیت در فضای مجازی یک مجوز نماد اعتماد ملی بنام Enamad است که می‎توانید آن را به راحتی از وزارت صنعت و معدن به صورت آنلاین دریافت کنید؛ فقط کافی است به سایت enamad.ir مراجعه کرده و مراحل آن را طی کنید. البته این نماد با تعداد ستاره‎ های مختلف وجود دارد که دریافت نماد دو ستاره کمی دشوارتر از نماد تک ستاره است و نیاز به تهیه SSL برای سایت خود دارید.

آیا برای طراحی سایت فروشگاهی ابتدا باید مجوز تهیه شود و بعد اقدام به طراحی شود؟

خیر؛ روند دریافت Enamad به این صورت است که ابتدا میبایست سایت موجود باشد و بعد برای آن مجوز گرفته شود. پس قدم اول طراحی وبسایت فروشگاه بوده و بعد گرفتن مجوز است.

طراحی یک سایت فروشگاهی چقدر زمان میبرد؟

طراحی یک سایت فروشگاه اینترنتی در شرکت ساپرن بسته به نوع محصول و پکیج از 20 الی 50 روز زمان می برد. البته گاهی ساخت کامل یک فروشگاه با تمام جزییات و خصوصی سازی آن با تمام صفحات ممکن است بیشتر از این زمان طول بکشد. ولی به هر حال میانگین طراحی یک فروشگاه اینترنتی استاندارد با قابلیت های بالا بین 20 تا 30 روز زمان می برد.

آیا وب سایت فروشگاهی طراحی شده واکنشگرا است؟

بله تمام سایت های که با سیستم مدیریت محتوا ساپرن طراحی می گردد واکنشگرا و Responsive بوده و در تمام دستگاه های PC / Laptop / Tablet / Mobile با بهترین کیفیت و حفظ یکپارچگی قابل نمایش است.

 1. هزینه طراحی سایت فروشگاهی چقدر هست؟

  1. سلام جناب توسلی عزیز
   هزینه طراحی سایت فروشگاهی با توجه به معیارها و درخواست های شما متغیر می باشد. چون امکانات مورد نیاز برای هر مشتری متفاوت می باشد، عدد ثابتی را نمیتوان برای قیمت طراحی سایت در نظر گرفت. خواهشمندم جهت اطلاعات بیشتر با واحد فروش مجموعه با شماره 52 30 30 91 021  داخلی 1 در ارتباط باشید و یا از طریق فرم درخواست مشاوره در انتهای همین صفحه اطلاعات تماس خود را برای ما ارسال فرمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و اطلاعات لازم را خدمتان ارائه نمایند. با تشکر

 2. سلام شما طراحی سایت اختصاصی انجام میدین یا از وردپرس استفاده میکنین؟

  1. سلام دوست عزیز.

   کلیه سایت هایی که توسط شرکت ساپرن طراحی میشوند کامل بصورت طراحی سایت اختصاصی می باشند و از هیچ قالب آماده ای برای طراحی سایت استفاده نمیشود. شما میتوانید از طریق ابزارهای builtwith و wappalyzer صحت این موضوع را بررسی فرمایید که طراحی سایت با لاراول و زبان php انجام میگردد و کامل اختصاصی می باشند. همانطور که در عکس زیر مشاهده می فرمایید سایت های طراحی شده توسط شرکت ساپرن تایید شده توسط این سایت ها می باشند و از سیستم مدیریت محتوا ساپرن که بصورت اختصاصی برنامه نویسی شده استفاده شده است.

   سیستم مدیریت محتوا ساپرن (Sapren CMS)

ارسال نظر

محاسبه قیمت طراحی سایت
هزینه سئو سایت
درخواست مشاوره