yandex

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی نوعی از طراحی سایت می باشد که مشتری قادر خواهد بود تمام ایده ها و خلاقیت های خود را به طراح سایت ارائه دهد و طراح آنها را روی وب سایت پیاده سازی نماید. شرکت طراحی وب سایت ساپرن تمام ایده های شما را پیاده میکند. استفاده از نرم افزارهای آماده طراحی سایت حرفه ای و یا CMS های آماده مانند وردپرس، دروپال، جوملا ، ووکامرس و سایر سیستم های آماده طراحی سایت به شما امکان مانور دادن در خلاقیت و ایده را نخواهد داد و شما مجبور هستید از میان طراحی های از قبل ساخته شده یکی را انتخاب نمایید. شرکت طراحی وبسایت ساپرن با گروه متخصص برنامه نویسی با پشتیبانی تا اتمام پروژه به شما کمک میکنه تا در این مسیر بهترین تجربه رو داشته باشید. کافیست شما ایده هایتان را بنویسید و یا به صورت یک فایل برای ما ارسال نمایید.

کارشناسان و متخصصان ما ایده های شمارا بررسی می کنند و برای تکامل و پختگی آن راهکارهای بی نظیری را ارائه می دهند. پس از برگزاری چند جلسه با کارشناسان اتاق فکر، شما به یک نتیجه عالی برای پیاده سازی روی وب سایت خود خواهید رسید. منتظر بمانید که ایده هایتان را به واقعیت تبدیل کنیم و تا رسیدن به بهترین نتیجه همراهیتان کنیم.

 

طراحی وبسایت اختصاصی

 

مهم ترین خدمات طراحی سایت اختصاصی

 

 • پیاده سازی خواسته های جدید، منحصر به فرد و دشوار

اگر به فعالیت و هدف پیش بینی شده برای سایت خود ایمان دارید و آن را برتر از دیگر خدمات یا سایتهای موجود در بین رقبا میدانید، کافیست با انتخاب پلن طراحی سایت اختصاصی، و بیان کلیه نیازها و دغدغه های ذهنی خود آن را به شکلی متناسب و در بستر یک وب سایت بسیار سریع و کاربردی از ما تحویل بگیرید. به این صورت با رسیدن به مزیتهای رقابتی خاصی که در سایتهای مشابه دیده نمیشود، میتوانید فاصله خود را با رقبایتان هرچه بیشتر کنید. طراحی سایت اختصاصی توسط ساپرن به معنای پیاده سازی کلیه خواستهای پیچیده و جدید برای بهترین بودن در کسب و کار شماست.

 

 • تکنولوژی پیاده شده در بهترین سایتهای جهان

طراحی یک سایت اختصاصی با به کارگیری آخرین نسخه از تکنولوژی های PHP, Javascript برای پیاده سازی وب سایتهای اختصاصی و وب اپلیکیشن ها، اصلی اساسی در بسیاری از شرکتهای بزرگ دنیا نظیر airbnb, dell ,godaddy و شرکتهای فعال در کشور خودمان به حساب می آید تا امکان توسعه راحت، و بروز رسانی دائمی سایت همراه با خواسته های نسل جدید میسر شود. ساپرن نیز همواره با آخرین نسخه از تکنولوژی و زبان های برنامه نویسی که پلتفرم تحت پشتیبانی جامعه اوپن سورس است برای برنامه نویسی و طراحی وب سایت های خود استفاده می نماید. ساپرن برنامه نویسی وب سایت را با زبان برنامه نویسی PHP بهمراه فریم ورک Laravel انجام میدهد.

 

طراحی وب سایت اختصاصی

 

 • تبدیل یک سایت کوچک به بزرگ در آینده

ممکن است احساس کنید که هنوز دارای کسب و کار بزرگی در حد سایر رقبا نیستید. یا اینکه هزینه و بودجه کافی برای پیاده سازی یک سایت با تمامی امکانات دلخواه خود را ندارید. جای هیچ نگرانی ای نیست، با انتخاب پلن طراحی سایت اختصاصی شرکت ساپرن، میتوانید در ابتدا یک سایت کوچک را با هزینه ای معقول سفارش دهید و در آینده و به کمک قابلیت توسعه بسیار بالای سایتهای اختصاصی، رفته رفته ویژگی های دلخواه خود نظیر خرید آنلاین، امکانات طراحی سایت فروشگاه اینترنتی، باشگاه مشتریان و … را بر روی آن فعال کنید. این مهمترین مزیت و تفاوت کلیدی سایتهای اختصاصی با وردپرسی یا سایر پلن های دیگر است که موجب صرفه جویی بسیار بالای شما در هزینه های آتی ای میشود که برای بهترین بودن در حوزه خودتان خرج میکنید.

 

 • سرعت لود بسیار بالا

امروزه کاربران انتظار دارند به محض کلیک بر روی یک لینک، آن سایت به سرعت باز شود. زمان چیزی است که در عصر حاضر بسیار پر اهمیت است، به طوری که اگر شما یک سایت تمام عیار و عالی داشته باشید اما سرعت باز شدن (لود شدن) صفحه تان کند باشد، کاربران ممکن است حتی بدون دیدن سایت شما، آن را ببندند. و یک سایت با امکانات کمتر اما سرعت بیشتر می تواند کاربران شما را ازآن خود کند. بله می توان گفت فضای اینترنت یک مسابقه سرعت تمام عیار است. طراحی سایت اختصاصی باعث میشود که شما یک سایت سریع و با سرعت لود بالا داشته باشید که این موضوع برای سئو سایت نیز امری مهم می باشد که در برخی موارد همین فاکتور بسیار مهم باعث کاهش هزینه سئو سایت نیز می گردد.

 

طراحی وب سایت اختصاصی به صورت سئو فرندلی

 

 • ظاهر گرافیکی منحصر به فرد

طبیعتاً هیچ کس دوست ندارد که وب سایتی کپی یا مشابه با سایر سایتهای موجود در وب داشته باشد. اگر شما هم با ما هم عقیده هستید و از انبوه قالبهای تکراری، ظاهرهای یکدست و بدون خلاقیت سایتهای وردپرسی و سایر پلنها، یا سایتهایی که بسیار به چشم دیده اید خسته شدید، بهترین گزینه برای شما طراحی یک وسایت اختصاصی است که تمامی نکات طراحی سایت ریسپانسیو نیز در آن بدرستی رعایت شده است. در این حالت میتوانید طرح و ایده کاملاً اختصاصی خود را که متناسب با رویکرد، هدف، رنگ بندی و هویت سازمانی شماست به ما منتقل کنید تا آن را در قالب بک وب سایت بسیار قدرتمند و منحصر به فرد تحویل بگیرید. هیچ شکی نیست که هر برند لوکس دارای هویت خاص خود می باشد که این موضوع در بستر وب سایت تنها با انتخاب پلن طراحی سایت اختصاصی میسر است.

 

 • امنیت بالا

بحث امنیت در سایت یکی از مهمترین هاست. ممکن است شما تمام نکات یک سایت خوب را داشته باشید اما امنیت که نباشد حتما ضرر می کنید. زیرا با بروز اختلال در سایتتان ممکن است همه زحماتتان به هدر برود. مخصوصا اگر یک سایت فروشگاهی دارید، برای کاربران نیز این امنیت چند برابر مهم می شود. زیرا کاربران سایتی را انتخاب می کنند که اطلاعاتشان را محفوظ نگه دارد.

پروتکل امنیتی htpps یا همان گواهینامه SSL یکی از مواردی است که می تواند این اطمینان خاطر را به کاربران بدهد که از اطلاعاتشان محافظت می شود. استفاده از این پروتکل بر روی آدرس سایت باعث می شود اطلاعات بین کاربر و سرور به صورت کد انجام شده و از اطلاعات کاربران محافظت شود.

 

مراحل انجام طراحی وبسایت اختصاصی

 

طراحی وب سایت اختصاصی به صورت سئو فرندلی

امروزه طراحی سایتی موفق است که منجر به بهتر دیده شدن مجموعه شود. طراحی سایت های اختصاصی می بایست هم رافع نیازهای مشتریان در جهت بهتر دیده شدن سایت باشد، این موضوع هم از نظر گرافیکی اهمیت دارد هم از نظر سئو سایت.

چیزی که بیشتر در طراحی وب سایت اختصاصی دیده شده پس از ظاهر و امکانات سایت این است که به اصول مربوط به سئو بسیار توجه می شود. خوشبختانه شرکت ساپرن در طراحی وبسایت های اختصاصی خود کلیه اصول سئو وب سایت را بصورت کامل و بسیار حرفه ای در نظر میگیرد.

 

مراحل انجام طراحی وبسایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی مراحلی دارد که باید رعایت شود تا کاربر و مشتری سایت را به خود جذب کند.

 • در جلسه مشاوره نیاز و هدف کارفرما به وب سایت بررسی می‌شود و امکانات پیشنهادی و برآورد هزینه طراحی سایت ارائه می‌شود. نوشتن یک پروپوزال (RFP) و یا طرح پیشنهادی که از ضرورات در طراحی وب سایت‌های حرفه‌ای می‌باشد، از جمله کارهایی است که در این جلسه انجام می‌شود.
 • پس از تایید کارفرما، قرارداد سایت منعقد می‌شود و طراحی گرافیک قالب سایت شروع می‌شود.
 • پس از اصلاحات و تاییدیه طرح گرافیکی سایت، برنامه نویسی و کدنویسی سایت با زبان PHP و فریم ورک لاراول انجام می‌شود.
 • پس از برنامه نویسی، صفحه آرایی و چیدمان محتوا و و ورود اطلاعات انجام می‌شود.
 • پس از ورود اطلاعات، در واحد کنترل کیفیت سایت بررسی نهایی انجام می‌شود و سایت آپلود می‌شود.
 • پس از مشاهده سایت توسط کارفرما و ارسال اصلاحات سایت، جلسه تحویل سایت و آموزش در محل شرکت برگزار می‌شود و یا آموزش از طریق ویدیوهای آموزشی پنل مدیریت سایت انجام میگردد.

امروزه به دلیل بالا بودن تعداد وب سایت‌ها، کاربران از وب سایت‌هایی حمایت می‌کنند که طراحی آن‌ها به صورت کاملا حرفه‌ای، بسیار جذاب و پرسرعت باشد. گرافیک سایت از جمله مهمترین ویژگی‌هایی است که مخاطب را به خود جذب می‌کند.

ساخت سایت نیازمند به خدمت گرفتن طراحان و برنامه نویسان ماهر می‌باشد تا با تجربه‌هایی که در این بخش دارند به طراحی سایت حرفه ای شما کمک کنند.

 

هزینه طراحی سایت اختصاصی

 

هزینه طراحی سایت اختصاصی چگونه تعیین می شود؟

با توجه به استانداردهای برنامه نویسی، جذابیت و کیفیت طراحی، تعرفه وب سایت تعیین می شود. هزینه طراحی سایت در ایران از چند صد هزار تومان تا چند صد میلیون تومان متغیر می باشد. در واقع قیمت طراحی سایت متناسب با خدمات ارائه شده است. هزینه طراحی سایت در شرکت ساپرن با توجه به استفاده از تکنولوژی های روز دنیا، حفظ کیفیت و رعایت استاندارد ها، متعادل و مناسب می باشد زیرا که همیشه طراحی وب سایت ارزان قیمت بصرفه نمی باشد.

 

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت اختصاصی ساپرن

شما برای طراحی سایت اختصاصی، نیاز به مشورت با افراد متخصص و آگاه در این زمینه دارید. شرکت طراحی سایت ساپرن با داشتن مجرب ترین مشاوران و همینطور ارائه مناسب ترین هزینه طراحی سایت اختصاصی، به شما کمک میکند که بهترین تصمیم را بگیرید. کافیست از طریق فرم درخواست مشاوره شماره تلفن و درخواست خود را ارسال فرمایید تا کارشناسان ما جهت مشاوره طراحی سایت در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و یا با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید.

52 30 30 91 – 021

ارسال نظر

محاسبه قیمت طراحی سایت
هزینه سئو سایت
درخواست مشاوره