yandex

نصب و راه اندازی شبکه

نصب و راه اندازی شبکه بدون شک کار هرکسی نیست، بنابراین کار را باید به کاردان بسپارید. اگر میخواهید در کسب و کار خود پیشرفت کنید، لازم است به فکر نصب و راه اندازی شبکه در جهت رونق شغل خود باشید تا از مزایای آن بهره مند شوید.
شرکت ساپرن مفتخر است با داشتن بهترین متخصصان شبکه‌های کامپیوتری در همه‌ی حوزه‌ها مانند اجرای اکتیو شبکه، اجرای پسیو شبکه، امنیت شبکه، مانیتورینگ شبکه، راه اندازی تلفن voip، مجازی سازی سرور و ... بهترین و کامل‌ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهد. در واقع خدمات یک شرکت با تجربه در حوزه نصب و راه اندازی شبکه‌ های کامپیوتری میتواند نیاز شما را به بهترین شکل ممکن پاسخ دهد.

داشتن پلن و برنامه‌ریزی صحیح، دید بلند مدت و پیش بینی رشد سازمان، اساس نصب و راه اندازی شبکه‌های کامپیوتری است. ساپرن با داشتن بیش از 6 سال سابقه در نصب و راه اندازی سیستم‌های کلاینت سروری، کارنامه موفقی در نصب و راه اندازی شبکه‌های درون سازمانی به صورت با سیم و بی‌سیم داشته است. در همین راستا کارشناسان ما در ساپرن آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه راه اندازی انواع شبکه هستند.
شما می‌توانید با دریافت یک جلسه مشاوره رایگان حضوری یا غیر حضوری و شرح دقیق نیازمندی‌ هایتان درخصوص چگونگی پیشبرد امورات شبکه و تعرفه‌های مربوط به آن، اطلاعات کاملی کسب کنید.

نصب و راه اندازی شبکه

انواع خدمات نصب و راه اندازی شبکه

راه اندازی تلفن Voip

راه اندازی تلفن Voip

گاها صاحبان کسب‌وکارها از شماره تلفن‌ همراه شخصی خود برای تماس‌های کاری استفاده کنند. این موضوع ممکن است برای مدت کوتاهی، نیاز ارتباطی شرکت را برطرف کند، اما با رشد کسب و کارتان و افزایش تماس‌های ورودی، استفاده از شماره تلفن‌ همراه شخصی راهکار مناسبی نخواهد بود، به همین دلیل استفاده از تلفن مجازی و راه اندازی تلفن voip برای همه کسب‌ و کار های فعال پیشنهاد می‌گردد.     

مجازی سازی سرور

مجازی سازی سرور به تکنولوژی ایجاد نمونه های مجازی از هر سیستم عامل بر روی یک بستر مجازی گفته می شود. تا قبل از ظهور و رونق مجازی سازی سرور به عنوان شریان اصلی زیرساخت های IT و نصب و راه اندازی شبکه، به ازای پیاده سازی هر سیستم عامل نیاز به سرورهای فیزیکی با ویژگی های پردازشی، فضای ذخیره سازی، حافظه و سایر سخت افزارهای متناسب با سیستم عامل اجرایی وجود داشت. به دلیل دسترسی یک سیستم عامل به تمامی منابع پردازشی سخت افزار میزبان یا همان سرور فیزیکی و هدر رفت قابل توجه منابع سخت افزاری، راهکار سنتی دیگر جوابگوی نیازهای روزافزون صنعت IT نبود. در نتیجه، فناوری مجازی سازی به عنوان یکی از برترین راهکارها ارائه شد.

مجازی سازی سرور
اجرای اکتیو شبکه

اجرای اکتیو شبکه

خدمات اجرای اکتیو شبکه، مجموعه فعالیت های نرم افزاری است که بر روی تجهیزات سخت افزاری شبکه (Passive) جهت فعال شدن شبکه و دیتاها اعمال می شود. اکتیو (Active) در زبان انگلیسی به معنای فعال و درحال کار و پویا می باشد و خدمات اکتیو شبکه به معنای طراحی، مهندسی و اجرای بخش نرم‌ افزاری شبکه و پیاده سازی زیر ساخت شبکه می باشد. از این رو تمامی خدماتی که روی قطعات و نرم افزارهای فعال، انجام ‌شوند، خدمات Active شبکه را تشکیل می دهد، که یکی از مهمترین بخش ها در نصب و راه اندازی شبکه است.

اجرای پسیو شبکه

خدمات اجرای پسیو شبکه، یکی از مهم‌ترین بخش‌های نصب و راه اندازی شبکه می‌باشد که به خدمات مرتبط با زیرساخت شبکه اطلاق می‌گردد. پسیو (Passive) در لغت به معنی غیرفعال می‌باشد. تجهیزات پسیو شبکه و خدمات پسیو شبکه‌های کامپیوتری هیچگونه فعالیتی بر روی سیگنال و یا دیتای در حال گذر در شبکه انجام نمی‌دهند. در نتیجه خدمات پسیو شبکه در واقع فقط به خدمات نصب و پیاده سازی زیرساخت شبکه، نصب و راه‌اندازی تجهیزات شبکه و سرور، خدمات کابل کشی شبکه و ترانکینگ بصورت ساخت یافته، نصب و راه اندازی تلفن سانترال، برق و UPS گفته می‌شود و وارد مرحله پیکربندی نمی‌گردد.

اجرای پسیو شبکه
پشتیبانی شبکه

پشتیبانی شبکه

پشتیبانی شبکه های کامپیوتری به مفهوم نگهداری، مراقبت و رفع ایرادات شبکه در بخش‌های نرم افزاری و سخت افزاری می‌باشد. داشتن یک تیم پشتیبان شبکه در دنیای امروزی یک امر کاملا ضروری محسوب میشود چرا که با امنیت اطلاعات در شبکه‌های کامپیوتری سر و کار دارد و اگر به درستی و در مدت زمان کوتاهی ارئه نشود، خسارت‌های جبران ناپذیری برای سازمان به دنبال خواهد داشت. شرکت ساپرن، ارائه دهنده‌ی خدمات پشتیبانی و نصب و راه اندازی شبکه در تهران، از اهمیت این موضوع به خوبی واقف است و دائما درحال ارتقای دانش تیم مهندسی خود متناسب با علم روز می‌باشد تا بتواند با ارائه‌ی خدمات متمایز و مشاوره‌ های تخصصی و به موقع، از مشکلات کامپیوتری و شبکه پیشگیری کرده و در صورت بروز مشکل در اولین فرصت آن را برطرف سازد.

شرکت طراحی سایت ساپرن شرکت طراحی سایت ساپرن شرکت طراحی سایت ساپرن شرکت طراحی سایت ساپرن شرکت طراحی سایت ساپرن شرکت طراحی سایت ساپرن شرکت طراحی سایت ساپرن
نصب و راه اندازی شبکه

پشتیبانی شبکه های کامپیوتری:

طراحی و پیاده سازی شبکه، کاری حساس و کاملا تخصصی است، شبکه در حقیقت ستون فقرات یک شرکت است و در پویایی و عملکرد فعالیت های شرکت ها و سازمان ها نقش حیاتی دارد. در واقع راه اندازی شبکه های درون سازمانی باید به صورت اصولی انجام شود.
 پشتیبانی از شبکه بسیار اهمیت دارد. ما در شرکت ساپرن برای پشتیبانی و نگهداری از شبکه سرویس های متنوعی متناسب با نیازهای مشتریان ارائه می دهیم.
دیگر نگران پرداخت هزینه های اضافی نباشید چرا که هزینه های پشتیبانی شبکه در شرکت ساپرن بسیار مقرون به صرفه است و شرکت ها و سازمان ها می توانند برای راه اندازی شبکه داخلی و درون سازمانی از خدمات شرکت ساپرن بهره ببرند.  برونسپاری خدمات شبکه و انفورماتیک به شرکت ها کمک می کند تا خدمات تخصصی را با کمترین هزینه و نسبت به بودجه خود دریافت کنند.

یک ساعت قطعی شبکه یا کندی اینترنت یا کار نکردن کامپیوترها به معنای تعطیلی کسب و کار در آن یک ساعت است. خطرات عدم پشتیبان‌گیری و ویروس‌ها هم که جای خود را دارد و ممکن است حتی کل کسب و کارتان به خطر بیندازد.
شرکت ها همه‌ تلاش خودشان را می‌کنند تا حتی برای یک دقیقه هم شبکه کامپیوتریشان اختلال نداشته باشد تا آسیبی متوجه کسب و کارشان نشود. به همین خاطر است که شرکت ها نیاز دارند تا زیرساختی برای شبکه کامپیوتری خود فراهم کنند.

نصب و راه اندازی شبکه

مراحل نصب و راه اندازی شبکه:

 •  جلسه با کارفرما جهت اطلاع از نیاز های فعلی و آتی
 •  مشاوره و ارائه راهکار جهت آگهی کارفرما از استاندارد های روز
 •  لیست تجهیزات و خدمات مورد نیاز کارفرما مستند سازی شده
 •  اعلام هزینه های مرتبط با تجهیزات و اجرت خدمات
 •  انعقاد قرارداد نصـب و راه اندازی شبـکه
 •  پیاده سازی و اجرای شبکه
 •  تست و تحلیل شبکه
 •  آموزش استفاده و بهره برداری از شبکه 
 • برقراری ارتباط بین تجهیزات و نودهای یک شبکه در سازمان از اهمیت بالایی برخوردار استکه بالاترین کیفیت دسترسی ارتباطی را برای سیستم های داخل شبکه فراهم می سازیم.
 •  پشتیبانی و نگهداری شبکه
شرکت طراحی سایت ساپرن شرکت طراحی سایت ساپرن شرکت طراحی سایت ساپرن شرکت طراحی سایت ساپرن شرکت طراحی سایت ساپرن شرکت طراحی سایت ساپرن شرکت طراحی سایت ساپرن
نصب و راه اندازی شبکه

چرا نصب و راه اندازی شبکه‌های کامپیوتری را در میان صدها شرکتی که در حوزه خدمات شبکه و پشتیبانی فعالیت دارند ما انجام خواهیم داد؟؟؟؟

 • داشتن جدیدترین و به‌روزترین تکنولوژی‌ها و تجهیزات در جهت حفظ امنیت
 • متخصصین امنیت شبکه ساپرن با نظارت بر شبکه، از مشکلات موجود مطلع شده و راه را برای نفوذ هکرها میبندد.
 • سابقه درخشان ساپرن در خصوص کلیه خدمات شبکه، اعم از اجرا تا پشتیبانی شبکه است.
 •  مقرون به صرفه بودن خدمات شبکه شرکت ساپرن است گرچه هزینه خدمات شبکه در ابتدا برای بسیاری زیاد و غیرمعقول به نظر می‌رسد، اما قطعا در دراز مدت منجر به کاهش هزینه‌های کلی مجموعه خواهد شد. علاوه بر این، قیمت طراحی و اجرای شبکه برای هر مشتری، متفاوت از دیگری است. ما همواره در تلاشیم که با درک درست از نیاز شما، طرحی را پیشنهاد دهیم که نه تنها نیازهای شما را به بهترین شکل ممکن رفع می‌کند بلکه هیچ هزینه‌ی مازادی هم برایتان دربر نداشته باشد.
 • ما اینجا هستیم تا بدون در نظر داشتن فاصله جغرافیایی، خدمات خود را در کوتاه‌ترین زمان و به بهترین شکل ممکن در اختیارتان قرار دهیم.

سوالات متداول

مهمترین سوالات متداول کاربران

faq

نظرات

نظرات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید

1 نظر

 1. سلام. هزینه نصب و راه اندازی شبکه چقدر هست؟

  1. سلام آقای سلمانی عزیز
   هزینه راه اندازی شبکه های کامپیوتری با توجه به متنوع بودن تجهیزات و نیازمندی‌های سخت افزاری و نرم افزاری، مقیاس و وسعت پروژه، بحث های امنیتی و پیش بینی رشد آن قابل تعیین خواهد بود نمی توان قیمت و هزینه دقیقی برای راه اندازی شبکه های داخل سازمانی یا بین سازمانی و یا حتی شبکه های کوچک خانگی مشخص کرد. هر قدر کیفیت مورد انتظار شما از نحوه ارتباط و اتصال دستگاه ها در شبکه بیشتر باشد، هر چه مقیاس پروژه شما بزرگتر باشد، هر قدر امنیت برای شما اهمیت بیشتری داشته باشد هزینه نیز به طبع بالاتر خواهد بود. خواهشمندم برای آشنایی با هزینه راه اندازی شبکه با واحد فروش مجموعه با شماره 52 30 30 91 021  داخلی 1 در ارتباط باشید یا از طریق واتساپ برای ما پپیام ارسال فرمایید. با تشکر

نظر خود را ارسال فرمایید.

محاسبه قیمت طراحی سایت
هزینه سئو سایت
درخواست مشاوره